sport

szachy | Wodospady Gukesh, inni Indianie posuwają się naprzód

Wszyscy Hindusi, z wyjątkiem de Jokesa, przeszli do drugiej rundy szachowych mistrzostw świata po tym, jak we wtorek pozostali niepokonani w drugim meczu pierwszej rundy w Soczi.

Gokis w drugim z rzędu zremisował z Polakiem Paulem Tiklavem. Gracze wracają w środę, aby przełamać remis podczas meczów rozgrywanych na krótszych kontrolkach czasowych.

Eignan zremisował z Sebastianem Bognerem i wyeliminował faworyta Szwajcarów 1,5-0,5. Do wszystkich pozostałych Indian nasiennych dołączyli w drugiej rundzie P. Harikrishna i Vidit Gujarathi.

Wśród kobiet Padmini Root i R Vishali zwyciężyli ponownie, by w następnej rundzie być z szóstym rozstawionym Pakti Kulkarni i Di Harika.

Wyniki Indii (pierwsza runda, drugi mecz):

mężczyźni: Adhiban Bit Chelitsu Shibanga (Moa) (Adiban pokonał 2-0); Michael Konchio Jr (Fay) przegrał z Aravindem Chithambaramem (Aravind wygrał 2:0).

Nihal Sarin remisuje z Arthurem Sigwanim (Ugha) (Nihal wygrał 1,5-0,5); R. Bragnananda zremisował z Paulo Persaminą (Fay) (Brajnanda wygrał 1,5-0,5).

narysuj re. Jokesh z Paulem Tiklavem (Paul) (remis 1-1); Sebastian Bogner (SUI) zremisował z B Enyan (Inian wygrał 1,5-0,5).

kobiety: Olivia Fatalieva (Azi) przegrała z Padmini Root (Padmini wygrał 2:0). Chu Qiu (Kan) przegrał z R. Vaishali (Vishali wygrał 2:0).

READ  JD Sports osiąga rekordowe zyski pomimo zamykania sklepów

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment