Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

System przeciwdziałania oszustwom Call of Duty karze oszustów w odpowiednio zabawny sposób

System przeciwdziałania oszustwom Call of Duty karze oszustów w odpowiednio zabawny sposób

Odkąd istniały konkurencyjne gry wideo, byli tacy, którzy próbowali łamać zasady, aby zyskać przewagę. Niekończący się wyścig zbrojeń między oszustami a programistami jest świetny do oglądania, a na wszelki wypadek sprawy przybrały śmiech. Call of Duty: Straż przednia A strefa wojnyjak pokazano na Ostatni post na blogu Call of Duty.

Rozwiązanie zapobiegające oszustwom Call of Duty, znane jako Ricochet, już wykorzystuje kilka nowych sposobów walki z graczami, którzy nie grają zgodnie z zasadami. Pierwsza nazywa się Tarcza Obrażeń i po prostu sprawia, że ​​przestrzegający zasad gracze stają się niewrażliwi na wykrycie oszusta, chociaż wciąż zadaje niewielkie obrażenia, dzięki czemu można zidentyfikować oszustów.

Drugi znany jest jako maskowanie i karze odkrytych złoczyńców, uniemożliwiając oszustom zobaczenie innych graczy, pocisków, a nawet usłyszenie jakiegokolwiek dźwięku w grze, co czyni ich łatwym łupem dla legalnych graczy.

Najnowszy dodatek, a może i najzabawniejszy, nazywa się Disarm i jest całkiem dosłowny. Działa po prostu poprzez usunięcie całej broni z oszusta… w tym jego pięści. Dlatego jeśli wróg atakuje cię nieskutecznie, bez rąk, to wiesz, że jest nieważnym oszustem.

Wspomniany wpis na blogu jest bardzo przyjemny i wart poświęcenia czasu, jeśli kiedykolwiek byłeś sfrustrowany oszustami w grze.

W innych wiadomościach Call of Duty dowiedzieliśmy się o tym niedawno Warzone 2.0 nadchodzi jeszcze w tym rokurozszerzone spojrzenie na Rozgrywka w Call of Duty: Modern Warfare 2Przyjrzeliśmy się nowej mapie, która pojawi się zarówno w Vanguard, jak i Warzone, nazwanej Fortuna Hafeza.

Czy miałeś jakieś niezapomniane spotkania z oszustami w konkurencyjnej grze? Co sądzisz o akcjach wykonywanych przez system Ricochet? Omiń zasady w sekcji komentarzy poniżej.

READ  Najnowsze plotki o specyfikacji Pixel Watch pokazują, że Google stara się stworzyć flagowca