Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Syracuse Polish Festival dołącza do listy odwołanych imprez Clinton Square w 2021 roku

Syracuse Polish Festival dołącza do listy odwołanych imprez Clinton Square w 2021 roku

Syracuse, Nowy Jork – Polish Syracuse Festival, tradycja na Clinton Square w Syracuse co roku w czerwcu, został odwołany na 2021 r. Z powodu pandemii Covid-19.

Zamiast tego 66. coroczny festiwal, na którym znajdą się Kelpasa, Pirogues, muzyka polka i nie tylko, powróci 17, 18 i 19 czerwca 2022 r. Polski festiwal został odwołany w zeszłym roku.

„Drodzy przyjaciele, z ogromnym rozczarowaniem ogłaszamy, że z powodu koronawirusa polski Festiwal Syrakuzy 2021 został oficjalnie odwołany” – czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej Polski Fundusz Stypendialny, Kto produkuje wydarzenie. Mamy nadzieję, że w 2022 roku ponownie będziemy mieli okazję świętować czas z rodziną na naszej imprezie. W tym trudnym dla nas wszystkich czasie życzymy wszystkiego najlepszego i do zobaczenia w przyszłym roku! „

W dzisiejszym e-mailu do syracuse.com„Niestety w tym roku miasto nie dało nam również zielonego światła do prowadzenia naszego festiwalu” – powiedział prezes polskiego festiwalu Mirka Banach.

To najnowszy przykład wydarzenia, które zwykle ma miejsce na Clinton Square, które zostało przeniesione, zmodyfikowane lub odwołane tego lata, nawet gdy pandemia ustąpiła.

Coroczny festiwal langusty, który jest zwykle jednym z pierwszych wydarzeń, przeniósł się do Inner Harbor w zeszłym miesiącu z formularzem zamówienia. New York State Blues Fest przenosi się z Clinton Square do Chevy Court na New York State Fairgrounds w dniach 24-26 czerwca. Festiwal ten sygnalizował zaniepokojenie miasta projektami budowy ulic tego lata.

A Taste of Syracuse, być może największa coroczna impreza na Clinton Square, nie świętuje w tym roku jedzenia i muzyki na placu. Zamiast tego promotor, firma Galaxy Events, zorganizuje cykl imprez pod nazwą „Pikniki w Parku” w Onondaga Lake Park w czwartki czerwca, lipca i sierpnia.

Firma Galaxy jako powód swojej decyzji podała trudność w zorganizowaniu imprezy, która mogłaby zgromadzić do 200 000 osób w centrum miasta, przy użyciu protokołów Covid.

READ  Globalni producenci wyrazili obawy związane z kwestiami zachowania własności intelektualnej za pomocą banerów - termin

Polski Festiwal jest produkowany co roku przez Polski Fundusz Stypendialny. Obejmuje różnorodną kuchnię polską, muzykę i inne sklepy i zajęcia. Organizatorzy nazywają siebie „Polak Roku” i „Miss Bolonii” i oferują studentom stypendia. W ostatnich latach pojawił się konkurs jedzenia pierogów.

Summer Dining Weeks powraca do centrum Syrakuz w czerwcu

Pisze Don Casinter NYup.comI syracuse.com I poza standardem. Osiągnij to pod adresem [email protected]Albo idź za nim NYup.com, Włącz Świergot lub Serwis społecznościowy Facebook.