Tech

Sumo Digital sprowadza maskotkę Amiga Zool z lat 90. z emerytury jeszcze w tym miesiącu • Eurogamer.net

W „Całkowicie nowe przeobrażenie” Zool Redimensioned.

Fani Eurogamer w pewnym wieku, przygotowujący się na szybki cios w nostalgię; Sumo Digital ożywia maskotkę Amigi Zool z lat 90. w nowej przygodzie platformowej na PC.

Zool, znany również jako Ninja of the Nth Dimension, powraca jeszcze w tym miesiącu w Zool Redimensioned, „zupełnie nowej wersji” starej szkoły, serii platformowej opracowanej przez Gremlin-Graphics, która została „przebudowana od podstaw, aby pasowała do epoki. „Masy mówią”.

Deweloper wyjaśnia w Strona Steam Zool Redimensioned. „Pokonaj czasy gry, odkryj ukryte sekrety na każdym poziomie lub cofnij się w czasie i zagraj w oryginalny klasyk”.

Zool Redimensioned – Zapowiedź zwiastuna.

Zool Redimensioned – co jest konkretnie biznesem Cyfrowa Akademia Sumo„Program rozwoju talentów” Sumo, który „koncentruje się na tworzeniu nowych ścieżek w branży gier” — obiecuje zachować ducha gry na Amigę z 1992 roku, oferując jednocześnie szereg opcji jakości życia.

Dostępne są punkty kontrolne, całkowicie przeprojektowane bitwy z bossami, osiągnięcia, ekran wyboru poziomu, opcje ułatwień dostępu i nie tylko. Ale ci, którzy szukają wrażeń bliższych oryginałowi, mogą podjąć „prawdziwe trudne wyzwanie” w trybie Ultimate Ninja lub, co dość dziwne, biorąc pod uwagę pochodzenie Zoola na Amigę, zagrać w wersję Mega Drive, wydaną w 1993 roku.

Niezależnie od twoich preferencji, Zool Redimensioned — podobno stworzony pod kierunkiem oryginalnych twórców gry — pojawi się na Steam jeszcze w tym miesiącu, chociaż nie ustalono jeszcze konkretnej daty premiery. Przypadkowo powiązana, dzisiaj był dzień, w którym odkryłem, po prawie 30 latach odmiennego przekonania, że ​​zool to wytrawny germeline, a nie jakaś niewyjaśniona zielona mrówka.

READ  Nintendo mówi o swojej przyszłości – potwierdza nadchodzący system gier w „20XX”

About the author

Ward Parkinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment