entertainment

Sumo Digital otrzymuje nagrodę TIGA STAR Excellence Award

LondynI 27 maja 2021 r / PRNewswire / – Wielokrotnie nagradzany programista Sumo Digital odbiera prestiżową nagrodę TIGA STAR. Program nagród TIGA STAR honoruje najlepszych pracodawców, zarówno młodych, jak i starszych, w brytyjskiej branży gier wideo.

System TIGA STAR został opracowany w celu pomiaru sposobu zarządzania firmami, dużymi i małymi, w celu promowania najlepszych praktyk, ze szczególnym uwzględnieniem sposobu, w jaki pracownicy przyczyniają się do sukcesu. System TIGA STAR bada firmę zajmującą się grami w czterech obszarach: sstrategia Teamy, zarozwój i RWiedza, umiejętności.

Sumo Digital wyróżnia się we wszystkich czterech tematach, które TIGA STAR testuje pod kątem najlepszych praktyk:

 • Strategia: jak organizacja rozwija się i przestrzega jasnej wizji i strategii oraz demonstruje skuteczne przywództwo.
 • Zespoły: jak organizacja rekrutuje i utrzymuje świetne zespoły; Promuje szkolenia, różnorodność i równość szans; Ułatwia elastyczną pracę itp.
 • Postęp: sposób, w jaki organizacja konsekwentnie postępuje w swoich operacjach biznesowych.
 • Wdzięczność: jak organizacja uznaje i nagradza osoby, zespoły i sukcesy organizacyjne.

Rygorystyczny przegląd Sumo Digital pokazał firmie doskonałe miejsce do pracy i miał silną wizję przyszłego sukcesu. Zespół przeglądowy TIGA zwrócił uwagę na wiele przykładów dobrych praktyk Sumo Digital, w tym:

 • Jasna strategia i wizja rozwoju jako zrównoważonego biznesu;
 • Najlepsze praktyki dotyczące rekrutacji, selekcji i zatrzymania; Efektywna praca zespołowa, równowaga między życiem zawodowym a prywatnym oraz silne zaangażowanie w naukę i rozwój;
 • Pomysły i cele są tworzone przez członków zespołu (na przykład poprzez tłumy gier) i starszych liderów, aby napędzać i mierzyć sukces;
 • Nagrody dla pracowników za pośrednictwem korporacyjnych i indywidualnych wykresów wydajności.

Sumo Digital nadal dostarcza kompleksowe, nagradzane rozwiązania do tworzenia gier dla branży gier wideo, ponieważ stara się być ulubieńcem ambitnych talentów. Do tej pory w 2021 roku firma sfinalizowała przejęcie polskiego studia deweloperskiego PixelAnt Games, co czyni ją dziesiątym studiem w rodzinie Sumo.

READ  Kinguin ponownie wraca do CS: GO zostając głównym sponsorem nowej polskiej drużyny Anonymo - European Gaming Industry News

W kwietniu zdobył dwie nagrody BAFTA Video Game Awards za uruchomienie konsoli PlayStation 5 zatytułowanej Sackboy: A Big Adventure, opracowanej dla Sony Interactive Entertainment. Sackboy wygrał najlepszą brytyjską grę i najlepszą grę rodzinną. Wcześniej w maju Sumo Group ogłosiła partnerstwo z organizacją charytatywną zajmującą się zdrowiem psychicznym Safe In Our World w celu wzmocnienia zaangażowania firmy w lepsze wspieranie dobrego samopoczucia pracowników.

Darren MillsDyrektor ds. Doskonałości i integracji Sumo Group powiedział:

„Przez 18 lat historii Sumo Digital zawsze staraliśmy się być najlepszymi, jakimi możemy być, nie tylko w grach, które tworzymy, ale także w biznesach, którymi zarządzamy i doświadczeniu, które zapewniamy naszym pracownikom. codzienna odpowiedzialność jest wspólną odpowiedzialnością wszystkich w Sumo. Nasze zobowiązanie do adaptacji i zmian, abyśmy mogli stale ulepszać się w miarę postępów w Wielkiej Brytanii i reszcie świata, nie tylko dzięki tej nagrodzie TIGA STAR, ale także świadectwem ciągłości poświęcenie wszystkich naszych ludzi ”.

Dr Richard Wilson OBE, Trzech dyrektorów generalnych, Powiedział:

„System TIGA STAR został zaprojektowany, aby identyfikować doskonałość biznesową i promować najlepsze praktyki w branży gier wideo. Dlatego cieszę się, że Sumo Digital otrzymało nagrodę TIGA STAR. Sumo Digital ma jasną strategię i silny nacisk na ciągłe doskonalenie. praktykowanie dobrych praktyk w zakresie nagradzania członków zespołu ”. Byłem pod szczególnym wrażeniem, że Sumo Digital zapewnia co najmniej 5 dni płatnego szkolenia i bezpłatną opcję dla wszystkich członków zespołu. Gratulacje dla wszystkich w Sumo Digital z powodu ich sukcesu.”

Ben HayesSenior TIGA STAR Review powiedział:

„Sumo pokazuje, że sukces w branży gier wymaga czegoś więcej niż tylko kreatywnej i technicznej wiedzy. Znalezienie i zatrzymanie odpowiednich ludzi oraz zapewnienie szkoleń, których potrzebują zarówno pracownicy, jak i firmy, ma kluczowe znaczenie dla sukcesu Sumo”.

Gary DunnDyrektor zarządzający Sumo Digital powiedział:

READ  Co nowego w serwisie Netflix w Wielkiej Brytanii w tym tygodniu i 10 najlepszych wydań: 7 maja 2021 r

„Wspaniale jest widzieć Sumo docenione przez TIGA za jego doskonałość i najlepsze praktyki. Wiem, jak trudno jest naszym pracownikom i partnerom współpracować w całym ekosystemie tworzenia gier, aby osiągnąć sukces i być liderem w tej dziedzinie. Chciałbym wziąć to pod uwagę okazja, aby podziękować wszystkim w Sumo za umożliwienie tego.

„Najbardziej wpływowi światowi wydawcy, programiści, twórcy platform i marki rozrywkowe coraz częściej zwracają się ku sumo, aby współtworzyć swoje ambicje związane z tworzeniem gier, a tegoroczna gwiazda TIGA to kolejne symboliczne przypomnienie tego, jak pozostajemy preferowanym partnerem marek rozrywkowych na całym świecie. świat.”

Aby uzyskać więcej informacji na temat programu TIGA STAR i naszych firm TIGA STAR, zobacz: http://tiga.org/tiga-star

O TIGA

TIGA to sieć twórców gier, wydawców cyfrowych i związków zawodowych reprezentujących branżę gier wideo. Od 2010 roku TIGA zdobyła 28 nagród i wyróżnień biznesowych. TIGA skupia się na czterech grupach działań:

 • Reprezentacja polityczna;
 • Prześlij swój profil
 • Promocja edukacji;
 • Usługi członkowskie.

Zwiększa to konkurencyjność naszych członków, zapewniając korzyści, które mają zasadniczy wpływ na ich działalność, w tym zmniejszenie kosztów i poprawę możliwości biznesowych. Oznacza to również, że głosy naszych członków są słyszalne w korytarzach władzy i są pozytywnie reprezentowane w brytyjskich krajowych grach wideo i komercyjnych mediach audiowizualnych.


pozostajemy w kontakcie:
Telefon: 0845 468 2330
E-mail: [email protected]
Sieć: www.tiga.org
Świergot: www.twitter.com/tigamovement
Serwis społecznościowy Facebook: www.facebook.com/TIGAMovement
Linkedin: http://www.linkedin.com/company/tiga

O Sumo Digital

Wielokrotnie nagradzana firma Sumo Digital została założona w 2003 roku i zatrudnia ponad 750 pracowników w swoich 10 studiach w Wielkiej Brytanii. Indie, I Polska. Brytyjskie studia obejmują Sumo Sheffield, NottinghamI NewcastleI Leamington Warrington Oprócz chińskiego pokoju (Brighton), Gry z latawcem rudym (Leeds) I Lab42 (Leamington Spa). Sumo International Studios zawiera gry SumoVideo Pune, IndieOraz PixelAnt Games we Wrocławiu, Polska. Tworząc udane gry na wszystkich platformach i gatunkach, Sumo jest znane ze swojej wszechstronności, zastrzeżonej technologii i kreatywności w szeregu gier obejmujących tytuły głównych wydawców, w tym Microsoft, Sony, SEGA i 2K. Sumo Digital jest częścią oprogramowania Sumo Group plc.

READ  Justin Theroux obiecuje, że rola „Wybrzeża Moskitów” będzie interesująca

Trzecie źródło

About the author

Naomi Schmidt

"Zapalony komunikator. Specjalista od internetu. Czytelnik przez całe życie. Ekstremalny fanatyk telewizyjny. Muzykolik."

Add Comment

Click here to post a comment