Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sudbury’s Bloom 3 oferuje w sobotę mnóstwo „akustycznej różnorodności”.

Sudbury’s Bloom 3 oferuje w sobotę mnóstwo „akustycznej różnorodności”.

Festiwal muzyczny w soboty w Place des Arts i Townehouse Tavern, prezentujący różnorodność muzyczną

Treść artykułu

Meksykańsko-kanadyjski raper, piosenkarz i organizator imprez. Peruwiańsko-kanadyjska piosenkarka, idolka Sudbury’s. Międzykulturowa energia fuzji z Toronto. Energetyzująca tradycyjna muzyka polska i wschodnioeuropejska. i oryginalny popowy soul.

Reklama 2

Treść artykułu

Wszystko to i jeszcze więcej zostanie podkreślone podczas Boreal’s Bloom Festival 3 w sobotę w Sudbury’s Place des Arts i Townehouse Tavern.

„NLFB Bloom Festival ma na celu uczczenie kulturowej i dźwiękowej różnorodności w muzyce, organizując dwie dobrze przyjęte edycje w 2019 i 2020 roku”

– napisali organizatorzy w oświadczeniu.

„NLFB zaprasza zarówno fanów muzyki, jak i imprezowiczów do przyłączenia się i świętowania powrotu tego wyjątkowego wydarzenia”.

– Rozpocznie Boom 3, Thea May, kanadyjska piosenkarka pop i autorka tekstów z Atikameksheng Anishnawbek (niedaleko Sudbury). Jej ostatecznym celem jest wykorzystanie jej muzycznego wpływu, aby pomóc społecznościom i ludziom Pierwszego Narodu swoim głosem, zdolnościami artystycznymi i doświadczeniami z prawdziwego życia.

Treść artykułu

Reklama 3

Treść artykułu

uciec (2021) to efekt współpracy artysty hip-hopowego z Toronto, Troya Yukera, i jest kontynuacją Zabarwienie (2020), także z udziałem Junkera.

Boogát to kanadyjsko-meksykański muzyk z Quebecu, posiadający certyfikaty Juno i ADISQ, który łączy hip-hop z muzyką latynoską, taką jak Cumbia, Salsa, Reggaeton i nie tylko.

Syn rodziców imigrantów z Paragwaju i Meksyku, urodził się w Quebec City i wychował w Beauporte Beach. W 2001 roku przeniósł się do Montrealu, gdzie rozpoczął karierę zawodową.

READ  Kiedy porażka w ringu oznacza śmierć w komorze gazowej | filmy | zabawa

Boogát i zespół postawili na nogi cały tłum na letnim festiwalu NLFB w 2019 roku i wniosą tę samą zaraźliwą energię do Bloom 3.

Boogát zakończy imprezę na Place des Arts, wysyłając pełen energii tłum na oficjalny klubowy występ po godzinach w Townehouse Tavern.

Reklama 4

Treść artykułu

Patricia Cano to wielokrotnie nagradzana peruwiańsko-kanadyjska piosenkarka, autorka tekstów i aktorka. Pochodzący z Sudbury Kano jest absolwentem Uniwersytetu w Toronto. W 2001 roku Thompson Highway – czołowy kanadyjski dramaturg, powieściopisarz i kompozytor – zaprosił Kano do wspólnego występu w kabarecie złożonym z jego hitów. To zapoczątkowało współpracę artystyczną, która trwa do dziś.

W październiku 2017 roku Cano wydała swój drugi album studyjny Madre Amiga Hermana, zawierający oryginalne kompozycje w języku hiszpańskim, angielskim i francuskim.

– „Nie chodzi tylko o muzykę. Głębiej chodzi o związek między kulturami” – mówi Tangy Robars, lider Mosquito Bar. Mosquito Bar to odświeżające i niepowtarzalne brzmienie stworzone w wielokulturowym centrum Toronto. Ich brzmienie łączy w sobie piękną i oryginalną mieszankę muzyki ukraińskiej, bałkańskiej, irackiej, bliskowschodniej i celtyckiej muzyki francuskiej.

Reklama 5

Treść artykułu

Projekt rozpoczął Tangi Robars, kiedy poznał przybyszów Yurę z Ukrainy i Ahmeda z Iraku. W czerwcu 2016 roku, podczas spotkania w północnym Ontario, spotykali się codziennie w lesie, aby wymieniać się melodiami i rytmami oraz uczyć się nawzajem.

Podczas zabawy mieszkańcy prowincji Ontario Mosquitoes radośnie ucztowali na wielokulturowej grupie, która zainspirowała ich nazwę.

Po prawie dwóch latach trio przybyło ze znakomitym skrzypkiem Fathi Negmem, świeżo przybyłym z Algierii, dodając swój charakterystyczny smak do miksu dźwiękowego.

READ  Oglądaj i oglądaj online za pośrednictwem AMC Plus

– Stworzony przez nieustraszoną polską piosenkarkę Ewelinę Ferenc, tancerkę Allę Stasiuk i multiinstrumentalistkę Martę Solek. Polky, czyli „Polki”, połączyła wspólna pasja do niejednoznacznego i optymistycznego wschodnioeuropejskiego stylu muzycznego.

Reklama 6

Treść artykułu

Wraz z kanadyjskimi muzykami Polky wnosi swoje oryginalne brzmienie do tradycyjnej muzyki wschodnioeuropejskiej, dodając unikalny kanadyjski, wielokulturowy smak. Grupa zabierze Was w muzyczną podróż do Polski, tygla Europy Wschodniej i Środkowej, z muzycznymi wpływami ukraińskimi, żydowskimi i słowackimi.

– Impreza będzie kontynuowana w The Townehouse Tavern (206 Elgin St.) po zakończeniu występów na Place des Arts. Eksperymentalny zespół rockowy Bendero & Mars z Sudbury wystąpi na Townehouse Stage. Bendero & Mars składa się z trzech szczęśliwych przyjaciół, ich osobowości są nieuchwytne, a ich muzyka jest nie z tego świata. Według zespołu, zespół powstał w głębi złamanych kości i rozpalonej miłości.

Informacje o biletach

W nlfb.ca/ticketsorganizatorzy oferują specjalny pakiet dla Bloom 3: pełny bilet na festiwal i koszulkę NLFB 50th Anniversary za 65 USD.

W przeciwnym razie pełne bilety na festiwal kosztują 50 USD; Bilety na pokaz po godzinach kosztują 15 USD (w przedsprzedaży) i 20 USD przy wejściu.

Wszystkie ceny zawierają HST.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę nlfb.ca lub skontaktuj się z zespołem Bloom 3 pod adresem [email protected] lub pod numerem 705-674-5512.

[email protected]

Twitter: @SudburyStar

uwagi

Postmedia zobowiązuje się do utrzymywania aktywnego i obywatelskiego forum do dyskusji i zachęcania wszystkich czytelników do dzielenia się opiniami na temat naszych artykułów. Moderacja komentarzy może potrwać do godziny, zanim pojawią się na stronie. Prosimy o merytoryczne i pełne szacunku komentarze. Włączyliśmy powiadomienia e-mail — teraz otrzymasz wiadomość e-mail, jeśli otrzymasz odpowiedź na swój komentarz, jeśli pojawi się aktualizacja wątku komentarzy, który obserwujesz, lub jeśli jest to użytkownik, którego obserwujesz. Odwiedź nasze Wytyczne dla społeczności, aby uzyskać więcej informacji i szczegółów na temat dostosowywania ustawień poczty e-mail.

READ  Sumo Digital otrzymuje nagrodę TIGA STAR Excellence Award

Dołącz do rozmowy