Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Subskrybenci Twitter Blue na Androidzie mogą teraz zapłacić za usunięcie karty Spaces

Twitter Blue w końcu zaczyna pozwalać Subskrybenci Androida dostosowują pasek nawigacyjny aplikacji. Funkcja, która wcześniej była dostępna tylko na iOS, pozwala pozbyć się ikony Spaces na środku paska nawigacyjnego (i oczywiście usunąć kilka innych zakładek, jeśli chcesz).

Dzięki nawigacji niestandardowej możesz zmniejszyć liczbę wyświetlanych kart do co najmniej dwóch lub zachować wszystkie pięć kart wyświetlanych domyślnie — jest to przydatne, jeśli masz dość wyciągania palca po karcie Spaces tylko w celu uzyskania dostępu do bezpośrednich wiadomości i powiadomień. Najpierw Twitter Testowanie karty Spaces rozpoczęło się w zeszłym roku na iOS A Karta zostanie wprowadzona na Androida w majuco tylko wydaje się dawać zirytowanym użytkownikom powód do subskrypcji 2,99 USD miesięcznie za niebieską subskrypcję Został uruchomiony w zeszłym roku.

Logo Spaces wyświetla teraz więcej informacji, takich jak tematy.

Subskrybenci Twitter Blue na Androidzie mogą teraz dostosować swoje paski nawigacyjne.

Ale Blue nie może nas uratować przed każdą funkcją zaśmiecającą aplikację. Świergot ogłoszony w zeszłym tygodniu Zacznie zawierać więcej informacji na banerze wyświetlającym aktywne obszary u góry osi czasu. Chociaż nie ma ustawienia, aby całkowicie wyłączyć ten baner (ani dla subskrybentów bezpłatnych, ani dla subskrybentów niebieskich), teraz pokaże on, kto hostuje przestrzeń, kto udostępnia tweeta w tej przestrzeni, a także powiązane tematy.

READ  Funkcja dla australijskich podróżników została ujawniona po tym, jak mężczyzna znalazł zniszczoną torbę po locie Rex Airlines