Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stwórz przestrzeń rozrywki swoich marzeń dzięki rabatowi do 800 USD na telewizory LG OLED Smart TV

Jeśli szukasz najlepszej jakości obrazu, nie możesz pobić wyświetlacza OLED. Telewizory OLED należą do najlepszych inteligentnych telewizorów. Zapewniają wysokiej jakości obraz, a jednocześnie są cienkie i energooszczędne. Ale ta najwyższa jakość często ma wysoką cenę. Jednak wraz ze wzrostem popularności telewizorów OLED rośnie ich popularność Promocje na diody OLED Sprzedawcy trafili.

W rzeczywistości Best Buy uruchomił plik Wyprzedaż trzydniowa W całym sklepie, z dużą ilością przecen na najnowocześniejszą technologię. Dzisiejsza oferta obejmuje inteligentne telewizory LG, co oznacza, że ​​możesz je kupić Zaoszczędź do 800 USD na telewizorze LG OLED Smart TV Twoja oaza domowej rozrywki. Jednak te koncerty kończą się dziś wieczorem.

Seria LG G1 jest nie do pobicia, jeśli chodzi o jakość obrazu. David Katzmaier z CNET nazwał ten model premium „najlepszą jakością obrazu, jaką kiedykolwiek testowaliśmy” w naszej recenzji telewizora LG G1 OLED. w $800 od Model 77 caliCena wynosi zaledwie 2900 USD, co czyni ją najlepszą ofertą na ogromnym ekranie z najlepszą jakością obrazu w grze OLED.

Ten telewizor ma bardzo smukłą konstrukcję z ramą, w której odstęp między ekranem a ścianą jest praktycznie zerowy. Uchwyt ścienny jest dołączony do twojego zakupu, ale jeśli potrzebujesz uchwytu do blatu, będzie sprzedawany osobno.

Sam ekran zawiera ponad osiem milionów pikseli, które włączają się i wyłączają niezależnie, zapewniając nieskończony kontrast i idealną czerń, dlatego wyróżniają się telewizory OLED. A dzięki Cinema HDR, Dolby Vision IQ i Dolby Atmos możesz cieszyć się kinowymi wrażeniami w domu. Ten telewizor jest również zgodny z NVIDIA G-SYNG i FreeSync, z trybem Game Enhancer, który zmniejsza opóźnienia w trybie Auto Low Latency. A dzięki OLED Motion Pro doświadczysz płynnej obsługi ruchu i zmniejszonego zacinania się podczas szybkich ruchów w sporcie i sekwencjach akcji.

READ  Dlaczego ludzie mogą pewnego dnia żyć na innych planetach

Dzięki temu telewizorowi możesz też sterować głosem bez użycia rąk i możesz sparować kompatybilne urządzenia inteligentnego domu, dzięki czemu możesz używać telewizora jako panelu sterowania lub koncentratora, aby sterować wszystkim, czego potrzebujesz, bezpośrednio z sofy. A jeśli nie chcesz używać innych inteligentnych urządzeń domowych do pobierania muzyki, pogody lub wiadomości, to w porządku: Asystent Google i Amazon Alexa są już wbudowane, więc możesz po prostu poprosić o telewizor.

A jeśli 77 cali to za dużo dla Twojej przestrzeni, nie martw się. Best Buy jest oznaczony w dół 65-calowy model o 600 USD, podnosząc cenę do 1700 USD i 55-calowy model (Idealny rozmiar dla większości pokoi) Dziś to tylko 1200 dolarów, 400 dolarów oszczędności. Jeśli interesuje Cię uaktualnienie do OLED, seria G1 to świetna opcja nawet w pełnej cenie, więc skorzystaj z tych ofert, póki trwają.