Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stwierdzono brak kodu odblokowującego Homefront, który zapewnia pełną funkcjonalność TimeSplitters 2 • Eurogamer.net

Wcześniej w tym tygodniu w Internecie pojawił się szum po tym, jak programista ujawnił w pełni grywalną wersję TimeSplitters 2, która została usunięta w Homefront: The Revolution. Jedynym problemem było to, że kod potrzebny do odblokowania pisanki ginął z czasem – a przynajmniej tak myślał, aż do teraz.

Pisanka duże słowo Zadebiutował w weekend, Kiedy były deweloper Homefront: The Revolution, Phillips zmarł Pokazałem Kamea TimeSplitters 2 w detalicznej wersji Homefront – dwa poziomy historii, w które można grać na szafce w grze – pierwotnie miała być „w pełni grywalna” za pomocą kodu odblokowującego, który nigdy nie został publicznie opublikowany.

Ian gra w Easter Egg w TimeSplitters 2.

Niestety, „kod odblokowujący zaginął z czasem” – napisał na Twitterze Phillips, wyjaśniając, że nie nosi już ze sobą notebooka. Jednak deweloper ujawnił, że kod został udostępniony znajomemu z powodu wycieku na kanale Discord przed jego zniknięciem („Nazwali go kłamcą i zablokowali jego konto” – zauważył Phillips), ten sam przyjaciel – główny inżynier oprogramowania Xbox Spencer Perrault – z Pojawił się ponownie, aby uratować dzień.

Według tweeta Perreault gracze, którzy chcą wycisnąć niektóre wydarzenia TimeSplitters 2 poza ich czasem Homefront, mogą spróbować wprowadzić kod „LT + Up, LT + Up, Down, LT + Right, RT + Left, RT + B, LT „+ Y, LT + Y, RT + X, LT + A” w grze na konsoli Xbox.

Ta zawartość jest przechowywana na zewnętrznej platformie, która będzie ją wyświetlać tylko wtedy, gdy zaakceptujesz ukierunkowane pliki cookie. Włącz wyświetlanie plików cookie.

Ale! To nie wszystko. Celebrity Dark Souls Dataminer Lance MacDonald Opublikowane później Początkowo planował spróbować wykonać inżynierię wsteczną systemu menu / wprowadzania Homefront Arcade (znalezionego sześć godzin w grze), ale ten inny gracz – Fanoto – przybył pierwszy, odkrywając zestaw specjalnych kodów odblokowujących konsolę, jak widzieliśmy powyżej.

READ  iPhone'y, które dzwonią pod numer 911 z kieszeni właścicieli na rollercoasterze | Iphone

Więc proszę bardzo, jeśli nadal masz pod ręką kopię Homefront: The Revolution, masz teraz doskonałą wymówkę, aby ponownie ją uruchomić. Chociaż jest to zdecydowanie szybszy sposób na grę w TimeSplitters 2, jeśli nadal masz kopię Który – który, To byłoby po prostu granie w TimeSplitters 2.