Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Studio One Ring z siedzibą w Ogden produkuje „Invisible Effects” do nowego filmu Sundance | Wiadomości, sport, praca

Załączone zdjęcie

Felipe Zamora, dyrektor generalny i współzałożyciel The One Ring Studios.

Studio The One Ring z siedzibą w Ogden zadebiutuje na tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance, 20-30 stycznia, filmem Bring on the Dancing Horses, wyprodukowanym iz udziałem Kate Bosworth, wyreżyserowanym przez jej męża, Michaela Polisha. Firma zajmująca się efektami wizualnymi, obecnie znajdująca się w miejscu pracy Bonneville przy Historic 25th Street, nawiązała współpracę z Sugar Studio w Los Angeles, aby zapewnić efekty wizualne do zachodniego serialu dramatycznego, który będzie miał swoją premierę w ramach programu Indie Epizodyczny Sundance.

Założyciele One Ring Studios Felipe Zamora i Matthew Finley przenieśli się do Ogden na początku 2020 roku, aby pracować nad projektem filmowym, po kilku latach wspólnej pracy na Hawajach w ramach rozwiniętej grupy filmowej promującej przemysł filmowy na Big Island z inwestorami państwowymi i prywatnymi .

Zamora mówi, że w przemyśle filmowym można pracować zdalnie z Utah. „Wiele programów Disneya, filmów Hallmark i większych programów od czasu do czasu” jest kręconych w stanie Utah, gdzie obecność Hollywood stale rośnie, powiedział. Ale ponieważ większość ich pracy ma charakter cyfrowy, mogą rozwijać swoje firmy i pracować z produktami w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych lub na całym świecie.

Studio One Rings współpracuje obecnie z lokalnymi firmami produkcyjnymi nad stworzeniem efektów wizualnych do pięciu filmów fabularnych, z reżyserami takimi jak Tim Story, który wyreżyserował “Tom i Jerry” oraz “Fantastyczna czwórka”. Wielokulturowe studio animacji i efektów wizualnych w centrum Ogden ma również siedzibę w Meksyku i obecność w Los Angeles.

Chociaż duże efekty wizualne, takie jak potwory, sprawiają, że „magia filmu” się dzieje, mówi Zamora, ich ostatecznym celem jest, aby ludzie nie zauważyli efektów wizualnych. Mówią, że „niewidzialne efekty” są najważniejszym elementem ich pracy.

Załączone zdjęcie

Matthew Finley, współzałożyciel The One Ring Studios.

Finley często podróżuje do pozycjonowania podczas filmowania, aby zapewnić pomoc, na przykład upewniając się, że linie oczu są we właściwym miejscu lub że oświetlenie działa. Później The One Ring Studios ulepszy nagranie, dodając cyfrowo ważne szczegóły i usuwając elementy rozpraszające, aby widzowie mogli skupić się na historii.

„[Efekty wizualne]to wiele rzeczy, o których ludzie zwykle nie myślą” – powiedział Finley. „Ludzie myślą o transformatorach, robotach i eksplozjach, ale my również ulepszamy fabułę i sprawiamy, że wszystko ma sens”.

Inspirująca grupa artystów, kierowników ds. efektów wizualnych, producentów efektów wizualnych i innowatorów, One Ring połączyła siły w misji tworzenia cyfrowej sztuki i serwowania historii. Zajmują się każdym etapem przejścia na sztukę cyfrową, od filmów fabularnych przez krótkie filmy odcinkowe po reklamy i projekty specjalne. Dowiedz się więcej poprzez theoneringstudios.com.

Sundance Film Festival 2022 ogłosił na początku tego miesiąca, że ​​będzie dostępny tylko online. Aby uzyskać informacje i bilety na prawie oglądanie „Przynieś tańczące konie” i inne filmy, odwiedź Festiwal.sundance.org.

The One Ring Studios to firma zajmująca się efektami wizualnymi z siedzibą w Ogden, która pracowała nad nadchodzącą serią, której premiera odbędzie się na tegorocznym Sundance Film Festival.

wiadomości

Dołącz do tysięcy, którzy już otrzymują nasz codzienny biuletyn.

READ  Towarzystwo Koncertowe koordynuje Polską Orkiestrę Filharmoniczną