Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Studio deweloperskie Paradox jest podzielone na trzy odrębne studia, z których żadne nie prowadzi gry Imperator: Rome

Paradox Development Studio, wewnętrzny programista w Paradox Interactive odpowiedzialny za wiele głównych strategicznych biznesów firmy, jest „podzielony na trzy odrębne studia”. Zmiana nastąpiła na początku tego roku i została ogłoszona wczoraj o godz Opublikowany na forum Paradox.

Każde z trzech studiów przylega do określonej serii Paradox, ale w szczególności nie ma wśród nich Imperator: Rome. Warto też odnotować: ktoś tworzy nową grę, która zostanie ogłoszona w przyszłym miesiącu.

Post stwierdza, że ​​te trzy studia są określane wewnętrznie jako PDS Green, PDS Red i PDS Gold. Każde studio zajmuje się utrzymaniem istniejących gier i opracowywaniem nowych, a nowa gra zostanie ogłoszona na PDXCON, imprezie dla fanów firmy, w przyszłym miesiącu.

PDS Green odpowiada za rozwój Stellaris (przy wsparciu Paradox Actic), PDS Red odpowiada za Crusader Kings 3 (współpracując z Paradox Thalassic), a PDS Gold odpowiada za Hearts Of Iron IV.

„Być może zauważyliście, że Imperator: Rome nie jest przeznaczony dla żadnego z wyżej wymienionych studiów” – napisał w poście menadżer produktu Bevan Davis. „Zdaliśmy sobie sprawę, że niektóre projekty w PDS wymagają ulepszeń, a biorąc pod uwagę stan Imperatora w przygotowaniu do wersji 2.0, zdecydowaliśmy, że po uruchomieniu aktualizacji przeniesiemy ludzi z cesarza do innych projektów”.

W poście napisano, że planują odbudować zespół i kontynuować pracę nad Imperatorem, „ale w krótkim okresie musieliśmy skoncentrować nasze wysiłki na innych projektach”.

Nate (i Ghoastus, rzymski duch) spędzał z nim czas The Emperor: The Rome Review, mimo że Korekta 2.0 Wspomniane powyżej było poważną przeróbką wielu systemów gier.

Jeśli zastanawiasz się, dlaczego w poście nie wspomniano również o Europa Universalis IV, to dlatego, że trwający rozwój jest już na miejscu W zeszłym roku przeniósł się do nowego studia Paradox Tinto. Jak dotąd ta zmiana nie poszła dobrze. Studio wydało swój pierwszy pakiet DLC EUIV na początku tego tygodnia, o nazwie Leviathan i Szybko stał się najgorszym wydaniem na Steamie.

READ  PS5 Stock UK – NA ŻYWO: Dzisiejsze informacje o uzupełnieniu zapasów z Argos, Game, Very i innych

Niezależnie od ostatnich problemów zawsze jestem podekscytowany nową grą strategiczną firmy Paradox. Co masz nadzieję, że zrobią, i szczerze, dlaczego Victoria 3?