Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Studenci Silver Creek robiący wrażenie z daleka |  Wiadomości, sport, praca

Studenci Silver Creek robiący wrażenie z daleka | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie przesłane przez szkołę Silver Creek Jessica Kardashian ilustruje datki zebrane od uczniów i pracowników, które zostaną wysłane na pomoc ukraińskim uchodźcom.

SILVER CREEK – Centralny Okręg Szkolny Silver Creek zjednoczył się przed świętami wielkanocnymi, aby pomóc zmienić życie ukraińskich uchodźców z falą hojności, której celem jest wspieranie ludzi uciekających przed wojną tysiące mil stąd.

Dzięki zbiórce funduszy okręg zebrał ponad 3000 artykułów higieny osobistej i sprzętu medycznego na łączną kwotę ponad 10 000 USD dla uchodźców w Polsce.

Nie tylko wykładowcy, pracownicy, członkowie społeczności, rodzina i przyjaciele przekazali przedmioty, ale także współpracowali, aby zebrać prawie 1500 dolarów. Facylitatorka jazdy i nauczycielka Jessica Kardashian, która od 2010 roku wykonuje pracę humanitarną dla domu dziecka w Polsce, następnie kupiła za nią dodatkowe artykuły pierwszej potrzeby dla Ukraińców.

„Przez wiele rozmów i łez odkryłem, że wiele osób chciałoby pomóc, ale nie byli pewni, jak” Kardashian, który czuł się zmuszony do opracowania planu pomocy dla regionu, powiedział.

Uczniowie szkoły podstawowej Silver Creek stworzyli również karty, aby poinformować uchodźców, że amerykańskie dzieci w wieku szkolnym o nich myślą.

Dostawy odbierane i wysyłane za granicę obejmują:

¯ Ponad 200 opakowań i opakowań leków na przeziębienie i grypę

Ponad 200 butelek środków przeciwbólowych

¯ Ponad 1200 rolek z gazy, bandaży, opatrunków na rany i bandaży

¯ Ponad 100 opakowań i butelek leków przeciwalergicznych

¯ 60 kremów antybiotykowych i żeli na oparzenia

¯ 60 ZUPEŁNIE NOWYCH PLECAKÓW

¯ 40 opakowań pieluch

¯30 torebek quikstop i kryształków krzepnięcia

¯ 20 apteczek

¯ 10 urządzeń medycznych do oczyszczania ran

¯ 5 zestawów wstrząsowych, kilka środków do oczyszczania ran, kilka minizestawów higienicznych, kilka niezbędnych artykułów dla niemowląt i wiele więcej.

READ  Kylian Mbappe strzelił dwa gole w swoim debiucie w Holandii, pokonując Belga Romelu Lukaku zdobywając hat-tricka w Szwecji | wiadomości piłkarskie

Darowizny zostały przekazane polskim opiekunom w zeszłym tygodniu, aby trafić bezpośrednio na Ukrainę. Torby z zaopatrzeniem będą dostępne, aby pomóc lekarzom i innym potrzebującym w punkcie dystrybucji w okolicy.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej