sport

Studenci Al-Amal Volleyball College zmienili elitarny program na poziomie krajowym

HOLANDIA – Starsi studenci siatkówki Hope College zostali przedstawieni jeden po drugim.

Trochę zajęło mu dotarcie do wieczoru dyplomowego w środę w DeVos Fieldhouse z rekordową liczbą dziewięciu seniorów w klasie prowadzącej do powrotu programu siatkówki do pierwszej piątki w drużynie narodowej.

To była długa i rozwijająca się podróż dla Liz Cutlip, Any Grunewald, Emily Lafnear, Molly Ligon, McKenny Otto, Grace Pettinger, Sashy Poland, Rose Thompson i Tracy Westry.

Grupa została mistrzem MIAA, a także pierwszą drużyną od 2009 roku, która znokautowała przeciwnika Calvina w dwóch kolejnych meczach. Nawet drużyna National Championship 2014 nie była w stanie osiągnąć tego wyczynu dwa razy z rzędu.

“Jesteśmy razem przez długi czas i zajęliśmy się wszystkimi stanowiskami. Dobrze jest widzieć, jak wszyscy błyszczą, aby zobaczyć potencjalny wzrost w ciągu naszych czterech lat” – powiedział Pettinger. “Widząc, że to się opłaca jest naprawdę Ładny. Nasza kariera przygotowała nas na trudne rzeczy i ciężkie mecze. Jesteśmy gotowi stanąć na wysokości zadania. Całe nasze życie ćwiczyliśmy na ten moment”.

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment