Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Struthers uzyskuje bardzo potrzebne zwycięstwo nad Gerrardem Wiadomości, sport, praca

Staff Photo/Brian Yewger Struthers Chase Laczko biegnie sprintem, próbując złapać Dominique’a Toloney’a Gerrarda w pierwszej bazie w piątek.

Gerrard – Po trudnym początku sezonu, Struthers odnieśli bardzo potrzebne zwycięstwo w piątek, pokonując Gerrarda 3-0.

„Przeszliśmy przez trudny okres” – powiedział trener Wildcats, Tom Otto. „Gramy według bardzo dobrego harmonogramu, Lakeview jest bardzo trudne. W pierwszym meczu dla Polski czułem się, jakbyśmy tam byli i popełniliśmy kilka błędów na początku, dzięki czemu staliśmy się dobrzy. Następnie w dzisiejszym meczu ligowym dorzuciliśmy kilka nasze małe dzieci wczoraj i Field naprawdę nas bił, więc jestem naprawdę dumny z tego, jak ci goście wstali i odnieśliśmy duże zwycięstwo na konferencji, uznanie dla naszego wyższego kierownictwa i nowych chłopaków, którzy wierzą w siebie.

„Musimy znaleźć sposób, aby wrócić do ścigania się na konferencji tutaj, a osiągnięcie tego celu było ogromną wygraną”.

Struthers (2-4) dośrodkował raz w każdym z pierwszych trzech inningów, wykorzystując kilka błędów Girarda.

Pierwszy z tych błędów pojawił się w inningu otwierającym i naprawdę nadał ton grze. Indianie źle poradzili sobie z uderzeniem Chance’a Laczki, co doprowadziło do tego, że Alec Grzyb pobiegł do domu i strzelił gola. Laczko zabrałby trzy bazy z buntu, ale Gerrard był w stanie zamknąć rundę, zanim zdążył wrócić do domu.

Duża część gry Struthers w tym sezonie zależy od szybkości zespołu i wykorzystali to wcześnie.

„Myślę, że ważne jest wywieranie presji na obronę” – powiedział Otto. „Musimy to zrobić, eliminując uderzenia ofensywne i wprowadzając piłkę do gry oraz wykorzystując naszych atletów i umiejętność biegania z graczami, których mamy, którzy mają zdolność kradzieży baz i zdobywania dodatkowych baz.

„Zaczęliśmy świetnie. Myślę, że Alec (Grzyb) wszedł, a potem Chance (Laczko) wpakował piłkę i to jest duża część naszej gry. Rzut stworzył sytuację, a Alec po prostu zrobił duży zamieszanie w domu. Szansa jest w stanie zająć tam drugą bazę na trzeciej pozycji i naprawdę dał nam wczesną szansę na awans i grę o prowadzenie. ”

READ  Pełny harmonogram, terminarze, wyniki, mecze piłki nożnej, terminarze, czas rozpoczęcia w Australii, AEST

Grady Moore i Laczko zdobyli punkty w późniejszych rundach. Laczko rozpoczął grę na kopcu, notując trzy trafienia.

Po początkowym krwawieniu na początku, obrona Gerrarda usztywniła się. Mieli kilka bliskich rozmów z biegaczami, ale Indianie zdołali wyjść z tych kryzysów i utrzymać wynik 3-0.

Na nieszczęście dla Indian, nie byli w stanie biec na nietoperze w razie potrzeby. Pokonując Struthers 4-3, nie byli w stanie zebrać wystarczającej liczby uderzeń.

Gerrard (2-3) będzie miał test w przyszłym tygodniu. Po poniedziałkowym rewanżu ze Struthers, Indianie pakują się i jadą do Pigeon Forge w stanie Tennessee na serię meczów z lokalnymi szkołami – Carter, Pigeon Forge i Sevier County. To trudny sprawdzian dla młodej drużyny, ale biorąc pod uwagę harmonogram, którym mogą się pochwalić, Gerrard nie boi się mierzyć z trudnymi przeciwnikami.

Celem nie jest granie najlepszego baseballu, jaki mają teraz, ale raczej strzelanie ze wszystkich cylindrów w postseason.

„Jeśli chcesz być dobry w postseason, musisz grać w większych i lepszych rozgrywkach” – powiedział trener Aaron Aligarz. „Nie chcemy teraz grać w nasz najlepszy baseball. Miejmy nadzieję, że niektórzy faceci będą się rozwijać, a celem jest ciągłe ulepszanie gry z gry na grę, z tygodnia na tydzień, i miejmy nadzieję, że za miesiąc będziemy grać lepiej.”

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej