Struthers dominuje w Polsce wygrywając piąte z rzędu |  Wiadomości, sport, praca

Struthers dominuje w Polsce wygrywając piąte z rzędu | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie reporterskie/Michael J. Sekull. Alec Grzyb Struthersa w piątek wieczorem wygrywa z Polską. Grzyb skoczył na 138 jardów i wylądował na ośmiu łazikach.

Struthers – Pod koniec sezonu regularnego Struthers bronili swojego boiska i dominowali w Polsce 35-7 na Wildcat Stadium.

Obie drużyny wystawiły 5-4 ogólnie i 4-2 w grze zespołowej, a na papierze wyglądają identycznie.

Opowieść opowiedziana w sieci w piątek wieczorem nie może być bardziej sprzeczna. Drużyny Battle of the Zone 9 odegrały rolę w organizacji meczu u siebie w przyszłym tygodniu, w pierwszej rundzie play-offów w czwartej dywizji Ohio State’s.

Struthers zdominował grę biegania po obu stronach piłki. Wildcats rzucili się na cztery przyłożenia jako jedna jednostka i wyprzedzili Polskę 318 do 131 jardów nad ziemią.

– Mamy młodą passę po obu stronach piłki – powiedział trener Struthers John Bayock. „Aby robili to, co robią w ataku i obronie, jest to świetne dla sztabu szkoleniowego, aby przygotować tych facetów. Czapki z głów dla naszych dzieci, które co tydzień pojawiają się i grają przeciwko świetnemu harmonogramowi ligowemu. „

Alec Grzyb zaczął zdobywać punkty od mocnego kopnięcia, aby rozpocząć punktację od przyłożenia z 44 jardów na 2:18, dając Wildcats wczesne prowadzenie 7-0 w pierwszej kwarcie.

Struthers ponownie strzelił bramkę z 9:32 przed końcem pierwszej połowy. Jedyne podanie obu drużyn oddane w piątek wieczorem było zwodem, kiedy Anthony Carter znalazł obrońcę Chaza Ikoniaka w tylnym rogu ostatniego pola nad głową polskiego obrońcy strzałem z 24 jardów, co zwiększyło ich przewagę do 14-0.

Grzyb ponownie dał odczuć swoją obecność, przerywając kolejny duży bieg w przerwie, 75 jardów, co dało zacięte cztery jardy przyziemieniu przez Devina Brahama i ukończenie pierwszego inningu przy 21-0.

Wildcats zakończyli każdy strzał po powrocie Bulldogs w trzeciej kwarcie, strzelając dwa gole w ciągu dwóch minut, zwiększając ich łączną liczbę do 35. Polska strzeliła gola pod koniec czwartej rundy, co dało im ostatnie 35-7.

READ  Miasto Polska zwraca się do powiatu o pomoc | Wiadomości, sport, praca

Piątkowy tor zakończy wspaniały sezon regularny i da Wildcats trochę rozpędu w fazie play-off z ich piątym zwycięstwem z rzędu. Po katastrofalnym starcie 1-4, wypełnionym czterema stratami o dwa stopnie lub mniej, Struthers zdołał naprawić statek i osiągnąć szczyt w czasie, zmierzając do play-offów.

„Wcześniej walczyliśmy we wszystkich naszych grach, z każdym tygodniem staliśmy się coraz lepsi” – powiedział Buick. „Spojrzeliśmy w lustro i zdecydowaliśmy się wcisnąć gaz. Nasze motto drużyny brzmiało co tydzień 1:0, nasze dzieci traktowały to bardzo poważnie co tydzień od poniedziałku do czwartku i walczą przez cały rok.” Nie mógłbym być z nich bardziej dumny.”

Polska została poturbowana przez kontuzje, w tym utratę dwóch kluczowych napastników, pomocnika JB Genovy i Dominika Pagano.

„Ciągniemy Bulldoga, odpowiemy pozytywnie”. Trener reprezentacji Polski Tom Pavlanski powiedział. „Kontuzje są częścią gry i nikt tutaj nie usprawiedliwia. Jeśli nosisz literę P na kasku, oczekujemy, że pójdziesz i wystąpisz. Polecimy ci to zrobić. Jestem dumny z naszych dzieci i jesteśmy teraz przed nami 0-0. To nowy sezon.

Po piątkowym meczu Struthers zakończył sezon zasadniczy z wynikiem 6-4, a Polska z wynikiem 5-5. Obie drużyny czekają na dalsze wyniki w regionie, aby określić swoich przeciwników na początku play-offów w przyszłym tygodniu.