Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Strona tylna: Postacie z gier wideo, które wkradły się na galę Met 2021

Zdjęcie: Platynowe gry

Na diagramie Venna dotyczącym gier wideo i kostiumów nakładanie się jest prawdopodobnie mniejsze niż liczba osób, które faktycznie posiadają wirtualnego chłopca, ale to w porządku. Tutaj jestem w środku dwóch kręgów i jeśli tylko ten artykuł mi się podoba, niech tak będzie!

Spotkałem GalęPokaz, który odbył się na początku tego tygodnia, jest pokazem bogactwa i luksusowej odzieży i niezależnie od tego, czy lubisz kulturę celebrytów, czy nie, nie możesz zaprzeczyć, że ubrania to absolutny ogień. Ale zwrot, który oferuje Met Gala, polega na tym, że… Pod tytułemW przeciwieństwie do większości wydarzeń, takich jak Oskary, Emmy itp., zwykle widzimy dziwne i dzikie fragmenty hollywoodzkiej mody.

Tegoroczny temat „In America: The Lexicon of Fashion” zainspirował imprezowiczów do ubierania się na czerwono, biało i niebiesko lub noszenia kowbojskich kapeluszy i butów – ale wyniki były zbyt stonowane po dwuletniej przerwie. Chciałbym jednak przeprowadzić cię przez najlepsze wieczory, opowiadając o sekretnej grze wideo, która, jak sobie wyobrażam, była celowa.


Jedną z odpowiedzi, którą często widzimy na tegorocznej Gali Met, jest „To naprawdę fajne, ale… jak to się ma do tematu?” Piękna złota sukienka Iman przypomina mi głównie starotestamentowe anioły Bayonetty, co dobrze, że nikt inny nie pojawił się w pistoletach do butów Bayo, bo inaczej moglibyśmy mieć ostateczną rozgrywkę.

Yubilos
zdjęcie: Platyna / Pixabay

To jest jak powyżej.

Billie Eilish Jak wyżej
Zdjęcie: The Pokémon Company

Najwyższy czas, by Epona w końcu dostała zaproszenie na Met Gala, po latach bycia niedocenianym pomocnikiem w przygodach Linka. Epona, kochanie, patrzysz niesamowity.

nasz Ojciec
Zdjęcie: Nintendo

Przepraszam, to zbyt proste. Ktoś powinien powiadomić Lil Nas X, że złota zbroja ma najgorszą wytrzymałość i byłoby lepiej, gdyby założył tylko jedną, a resztę ulepszył do diamentów. Z drugiej strony, przynajmniej wiemy, że jest bezpieczny od Piglins następnym razem, gdy tańczy na rurze aż do Nether.

READ  W końcu ujawniono partnera Embracer Group, który odszedł od umowy o wartości 2 miliardów dolarów
złota tarcza
Zdjęcie: Mojang

Wszyscy śmiali się z mylących strojów Kim K, z mnóstwem memów o jej wyglądzie (dementor, ksenomorf, kobiecy znak łazienki), ale wiem, czym ona naprawdę jest: postacią, której jeszcze nie odblokowaliśmy. Oznacza to po prostu, że będziemy musieli ją pokonać w walce jeden na jednego i jestem stosunkowo pewien, że mogę zmierzyć się z Kardashianem. Może i jestem mały, ale jestem zacięty.

Super Smash Bros.
Zdjęcie: Nintendo

Gimnastyczka Nia Dennis nie tylko wykonała kompletną rutynę na schodach Met Gali, ale także wygląda jak glam sonic. Jasne, ta niebieska „amerykańska flaga” może być niebieska, ale tak jest Ponadto Sonic blue, a jeśli te masywne trampki nie krzyczą do ciebie „Sonic”, musisz zagrać więcej Sonic. Również ta muzyka w tle daje nam wibracje Super Mario.

Jeż Sonic
Zdjęcie: SEGA

Może pewnego dnia gry wideo będą na tyle fajne, że staną się częścią Gali Met. Do tego czasu możemy tylko projektować. Jeśli zauważysz jakieś podobieństwa do gier wideo z wypowiedziami celebrytów na imprezie, daj nam znać w komentarzach!