Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Streamuj bezpłatnie we Włoszech przez rok dzięki nowemu programowi Airbnb

Ucieczka i zamieszkanie w pięknej włoskiej wiosce może wydawać się naciąganym marzeniem, ale Airbnb sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej osiągalne dla jednej szczęśliwej osoby.

Platforma do współdzielenia domu poszukuje kogoś, kto przez cały rok będzie mieszkał bez czynszu w odnowionej trzypiętrowej kamienicy na Sycylii.

Ta włoska posiadłość znajduje się w wiejskim mieście Sambuca: liczy 6000 mieszkańców.

W ostatnich latach trafił na pierwsze strony gazet, będąc częścią słynnej włoskiej firmy Projekt domu 1 euroMiasto na wzgórzu znajduje się po zachodniej stronie włoskiej wyspy.

Airbnb nie szuka jednak kogoś, kto po prostu chce ukryć się w idyllicznej wiejskiej okolicy – ​​od wybranego kandydata oczekuje się aktywnego udziału w społeczności.

Marka stwierdza: „Dzięki nowo odkrytej elastyczności życia i pracy zdalnej jedna osoba będzie miała możliwość przeniesienia się na Sycylię z rodziną, partnerem lub przyjacielem i wprowadzenia się do tego wyjątkowo odnowionego domu”.

Idealni kandydaci muszą być zaangażowani w goszczenie i przyczynianie się do życia na wsi.

Ich rezydencja w Sambuca potrwa ponad rok, począwszy od 30 czerwca, a wybrany kandydat zachowa wszystkie dochody z hostingu na Airbnb.

Ponieważ jest to inicjatywa Airbnb, wybrany kandydat będzie musiał gościć gości w dodatkowej sypialni przez większą część swojego pobytu – chociaż będzie mógł zatrzymać pieniądze z rezerwacji.

„Gospodarz będzie gościł gości Airbnb z całego świata przez co najmniej dziewięć miesięcy w roku w domu za 1 euro” – mówi strona internetowa.

Będą również mieli okazję rozwijać swoje umiejętności podczas pobytu w Sambuca, oferując lekcje języka włoskiego i gotowania.

w przeciwieństwie do innych Domy w oficjalnym projekcie 1 euro, który generalnie wymaga gruntownej renowacji, strona Airbnb przeszła już całkowitą renowację dzięki firmie architektonicznej Studio Didea.

Według strony internetowej „przestronny budynek zajmuje trzy piętra i zapewnia dużo miejsca do pracy zdalnej i hostowania na Airbnb”.

READ  Oficjalne szacunki pokazują, że wartość kluczowej umowy handlowej po brexicie jest mniejsza, niż twierdzili ministrowie

Parter składa się z małego salonu, głównej sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz łazienki.

Na pierwszym piętrze znajduje się salon, kuchnia, miejsce do pracy, łazienka oraz sypialnia na antresoli z łóżkiem typu king-size.

„Na piętrze znajduje się dodatkowa przestrzeń mieszkalna z rozkładaną sofą typu queen-size”.

Chociaż wnioskodawcy mogą zamieszkać z rodziną lub przyjaciółmi, zakwaterowanie jest ograniczone do maksymalnie dwóch osób dorosłych i dwójki dzieci.

Kandydaci muszą mieć ukończone 18 lat i mówić po angielsku do konwersacji, z dodatkową premią w języku włoskim.

Osoby aspirujące mogą ubiegać się o airbnb.com/1eurohouse.