Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stosy kontrowersyjnych osiągnięć do łatwego usunięcia tytułu Gamerscore z Xbox Store

Stosy kontrowersyjnych osiągnięć do łatwego usunięcia tytułu Gamerscore z Xbox Store

Kontrowersyjne kombinacje językowe dla gry One Step After Fall, która jest przyjazna dla Gamerscore, zostały usunięte ze sklepu Xbox Store po tweetie szefa ID@Xbox, Chrisa Charli, mówiącego, że Microsoft przyjrzy się grze.

Na początku tego roku deweloper TBGS Indie Studio wydał One Step After Fall, pierwszoosobową narracyjną grę przygodową z osiągnięciami, które można odblokować w około 15 minut. ZAKTUALIZOWANO WKRÓTCE 1000 GB BEZPŁATNEJ AKTUALIZACJI TYTUŁÓW, ZANIM TBGS wypuści pakiet gier Windows o pojemności 2000 GB. W marcu widzieliśmy, jak TBGS ponownie dwukrotnie wypuściło tę samą grę, ale z różnymi tłumaczeniami i nowymi stosami osiągnięć, co zdaniem niektórych członków społeczności osiągnięć było o krok za daleko. Teraz kontrowersyjne stosy językowe zostały usunięte ze sklepu Xbox.

Pakiety językowe One Step After Fall zostały usunięte ze sklepu Xbox

One Step After Fall (Español) i One Step After Fall (niemiecki) zostały usunięte ze sprzedaży w sklepie Xbox. Nie jesteśmy pewni, dlaczego tak jest, z tego co wiemy, TBGS nie złamało żadnej z zasad Microsoftu. Kiedy ukazał się pierwszy pakiet w języku hiszpańskim, zwrócił on uwagę szefa ID @ Xbox, Chrisa Charli, który powiedział, że Microsoft „przyjrzy się” sytuacji. Nie wiemy, czy Microsoft podjął tutaj działania, czy stało się coś innego, ale skontaktowaliśmy się z TBGS Indie Studio w celu uzyskania komentarza.

Zarówno oryginalna gra, jak i pakiet Windows pozostają nienaruszone i nadal są wymienione w cyfrowej witrynie sklepowej.

W wywiadzie dla TrueAchievements w zeszłym miesiącu TBGS powiedział, że wyda więcej zestawów językowych z One Step After Fall i więcej darmowych aktualizacji tytułów do gry. 18 kwietnia TBGS ma wydać One Step After Fall (Español) (Windows) – pakiet Windows dla gry, ale w języku hiszpańskim. W przeciwieństwie do innych gier, które zostały usunięte z listy, strona sklepu jest nadal dostępna dla tej gry, ale nie można jej kupić, więc nie jesteśmy pewni, czy ta gra faktycznie zostanie wydana w przyszłym tygodniu.

READ  Mieszkania w Londynie: Wysokie koszty patroli przeciwpożarowych niepokoją właścicieli mieszkań

Jakie są Twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać w komentarzach.