Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stopa bezrobocia w Polsce nie zmieniła się w listopadzie

HR

Zdjęcie autorstwa Fizkesa / Shutterstock.com

Stopa bezrobocia w Polsce utrzymała się w listopadzie na stałym poziomie 5,1%, bez zmian od października, oszacowała we wtorek minister rodziny i polityki społecznej Marlena Malgh.

Według rządu pod koniec listopada w całym kraju bez pracy było około 801 500 osób, o 97 300 mniej niż rok wcześniej.

Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał w zeszłym miesiącu, że stopa bezrobocia w Polsce utrzymała się w październiku na stabilnym poziomie 5,1%, niezmienionym od września.

Wsparcie magazynu biznesowego w Budapeszcie

Produkcja dziennikarstwa godnego tej nazwy to kosztowny biznes. Od 27 lat wydawcy, redaktorzy i reporterzy Budapest Business Journal dokładają wszelkich starań, aby zapewnić Państwu pomyślne wiadomości biznesowe, informacje, którym można zaufać, które są zgodne z faktami, dokładne i prezentowane bez strachu i przychylności.

Organizacje dziennikarskie na całym świecie walczyły o znalezienie modelu biznesowego, który pozwoliłby im nadal osiągać lepsze wyniki bez uszczerbku dla ich zdolności do działania. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania ich najważniejszego interesariusza, czyli czytelników.

Chcielibyśmy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Chcielibyśmy zaprosić Cię do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennikarstwa biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij przycisk BBJ Support i możesz wybrać, ile i jak często przesyłasz nam swoje datki.

READ  Alternus Energy zamyka zakup 12,9 MW polskiej energii słonecznej