Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stone Ocean Part 3 Data premiery potwierdzona

Stone Ocean Part 3 Data premiery potwierdzona

Obraz za pośrednictwem Netflix

Trzecia część najnowszego łuku Dziwna przygoda JoJo Wkrótce zmierza do mas, ale nie jest wystarczająco blisko wielu fanów.

Najnowsza część serii anime pojawiła się niedawno na platformach streamingowych, pozostawiając fanom kilka miesięcy oczekiwania na trzecią część kamienny ocean. Środkowe odcinki łuku przypadły na początku września 2022 roku, ku uciesze fanów 12 nowymi odcinkami kolorowego serialu animowanego. końcowy łuk w kamienny ocean Planowana jest premiera jeszcze w tym roku, pod koniec 2022 roku, wraz z zakończeniem najnowszych przygód JoJo.

gdy Dziwna przygoda JoJo: Kamienny ocean Wydanie części 3?

Ostatnia część w Dziwna przygoda JoJoObecny wątek Jolyne Cujoh zakończy otaczającą ją historię. każda część Joe Joe Historia opowiada o innym członku rodziny Joestar. Pierwszy łuk podąża za Jonathanem Joestarem przed przekazaniem pochodni Josephowi Joestarowi w drugim łuku. Późniejsze historie podążają za ich dziećmi i wnukami, Jotaro Kujo, Josuke Higashikata, Giorno Giovanna i wreszcie Jolene Cujoh.

Ostatni Joe Joe Historia była hitem wśród fanów, zwłaszcza po średniej popularności kilku poprzednich wątków. Jolene jest faworytem wśród dużej porcji Joe Joe jej fanom, dzięki jej pełnej thrillerów historii, która zaczyna się od jej skazania za morderstwo. Historia do tej pory w dużej mierze podążała za Jolene w więzieniu, wraz z jej uroczymi, androgynicznymi nowymi chłopakami. Napięcie powoli rosło przez trzyczęściowy łuk, a po ostatniej części odcinków fani pragną więcej.

Więcej ma się pojawić na początku grudnia 2022 r. Ostatnia część historii Jolene ma trafić do Netflix 1 grudnia 2022 r., po trzymiesięcznym oczekiwaniu. Oficjalną datę premiery Netflix ogłosił na początku października za pośrednictwem Twittera, a platforma ogłosiła, że ​​odcinki 25-38 zakończą najnowszy łuk popularnego anime.

READ  Wszystko, co musisz wiedzieć o Barbiecore

ostatnia część kamienny ocean Będzie się składać z czternastu odcinków. Pierwsze 24 odcinki łuku są już dostępne do streamowania w serwisie Netflix.