Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stojak telewizyjny Beosound Theater firmy Bang & Olufsen odwróci również Twój telewizor

Stojak telewizyjny Beosound Theater firmy Bang & Olufsen odwróci również Twój telewizor

Dzisiaj na targach IFA 2022 firma Bang & Olufsen zaprezentowała wzmacniacz Beosound Theater Dolby Atmos, który pełni również funkcję stylowego wzmacniacza i zmotoryzowanej szafki pod telewizor. Beosound Theater to kompleksowy system audio z 12 głośnikami, w tym dwoma dedykowanymi 6,5-calowymi głośnikami wysokotonowymi. Jeśli jednak masz większe plany dotyczące konfiguracji audio, kino może być również sercem systemu surround Dolby Atmos 7.1.4, dzięki siedmiu wbudowanym wyjściom i obsłudze do 16 głośników zewnętrznych.

Reklamowany jako oferujący „rzeźbioną architekturę modułową”, układ interfejsu jest zmotoryzowany, dzięki czemu telewizor może się obracać, dzięki czemu użytkownicy mogą znaleźć najlepszy możliwy kąt widzenia, chociaż jeśli go nie potrzebujesz, możesz kupić głośnik osobno od kobiety w ciąży. Możesz również wymienić wzmacniacz (a także telewizor) później, jeśli Ci to odpowiada. Wspornik przedni Beosound Theater – większość ludzi nazywa go stojakiem pod telewizor – zawiera również przegrodę, w której można ukryć kable i skrzynki telewizyjne.

Teatr Beosound będzie dostępny w wielu wykończeniach i dostosowaniach, chociaż nie podano jeszcze szczegółów na ich temat. Wersja pokryta tkaniną będzie dostępna w sprzedaży detalicznej za 6890 USD, a wersja pokryta drewnem za 7990 USD. Obie wersje będą dostępne w sprzedaży od 1 października.

Stojak stanowi ciekawą prezentację dla tych, którzy nie chcą tradycyjnej szafki RTV.
Zdjęcie: Bang & Olufsen

Będziesz musiał sprawdzić kompatybilność poszczególnych głośników, ale Bang & Olufsen zauważa, że ​​nawet kilkudziesięcioletnie wzmacniacze – w tym Beolab Penta, Beolab 6000 i Beolab 8000 – można połączyć, tworząc wielogłośnikowy system dźwiękowy. Bang & Olufsen zauważa również, że Beosound Theater jest wyposażony w nową funkcję zarządzania basem, która pozwala wszystkim podłączonym głośnikom działać jako pojedyncza jednostka, a nie tylko wysyłać basy do najmocniejszego dostępnego wzmacniacza, co jest typowe w niektórych innych systemach.

B&O twierdzi, że konstrukcja głośników jest inspirowana żaglówką i chociaż wygląda jak masywna płyta aluminium, nadal można ją zamontować na ścianie, jeśli nie chcesz stawiać jej na podłodze. Na szczęście w zestawie Beosound Theater znajduje się wymagany uchwyt ścienny, a także osobna podstawka do ustawienia głośników na stole lub biurku. Według Bang & Olufsen aluminiowe „skrzydła” są również prawie wysuwane. Który Telewizja może zostać wprowadzona do Teatru Beosound.

Teatr Bang & Olufsen Beusund

Okucia do montażu na ścianie są dołączone do Beosound Theater, jeśli chcesz trzymać rzeczy z dala od podłogi.
Zdjęcie: Bang & Olufsen

„Wiemy, że nasi klienci chcą inwestować w produkty, które są trwałe, dlatego Beosound Theater jest zbudowany modułowo, aby przetrwać wiele telewizorów w ciągu swojego życia. Wymyśliliśmy rozwiązanie, które umożliwia aktualizację produktu, a nie jego wymianę, i taki, który może ewoluować wraz z upływem czasu” – powiedział szef działu produktów, Mads Kogsgaard Hansen.

READ  Zapomnijcie o nowym MacBooku Pro, Apple ma coś znacznie lepszego