Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Steven Seagal wysyła Putinowi wiadomość z okazji urodzin – trwa wojna Rosji z Ukrainą

Steven Seagal wysyła Putinowi wiadomość z okazji urodzin – trwa wojna Rosji z Ukrainą

Steven Seagal wysłał życzenia urodzinowe prezydentowi Władimirowi Putinowi w związku z trwającą wojną Rosji z Ukrainą.

The Oblężona Gwiazda filmowa, która kiedyś powiedziała, że ​​Putin był „jednym z największych światowych liderów, jeśli nie największym światowym liderem”, udostępniła wideo na Instagramie, nazywając go „bardzo ważnym dniem”.

Ponowił swoje poparcie dla rosyjskiego przywódcy, mówiąc: „Dzisiaj są urodziny prezydenta Putina. Myślę, że żyjemy teraz w bardzo trudnych czasach. Jest jednym z największych światowych przywódców i jednym z największych na świecie”.

Segal kontynuował: „I naprawdę mam nadzieję i modlę się, aby otrzymał wsparcie, miłość i szacunek, których potrzebuje. I że wszystkie próby, które mają teraz miejsce, wkrótce się skończą i będziemy żyć w świecie pokoju”.

List byłej gwiazdy Hollywood do Putina nadchodzi sześć miesięcy po burzy Kolacja odbyła się na cześć Seagal w Moskwie.

Podczas imprezy z okazji 70. urodzin Seagala aktor powiedział gościom, w tym postaciom, które zostały umieszczone na liście sankcji UE w odpowiedzi na Inwazja Putina Z Ukraina: „Kocham was wszystkich i stoimy razem, przez grube i cienkie.”

W 2018 r. Rosja Wyznacz Seagala na specjalnego wysłannika Poprawić stosunki ze Stanami Zjednoczonymi.

Rosyjskie MSZ stwierdziło, że obowiązkiem Seagala będzie „ułatwianie stosunków między Rosją a Stanami Zjednoczonymi w dziedzinie pomocy humanitarnej, w tym współpracy w kulturze, sztuce oraz wymian publicznych i młodzieżowych”.

Zdjęcie zostało zrobione Stevenowi Seagalowi i Władimirowi Putinowi w 2012 roku

(Ria Novosti/AFP przez Getty Images)

Kiedy Seagal uzyskał obywatelstwo rosyjskie w 2017 roku, Ukraina zakazała mu wjazdu do kraju, W miarę eskalacji walk między rosyjskimi rebeliantami a siłami ukraińskimi na wschodniej Ukrainie.

READ  Liz Truss rozważa skonfiskowanie rosyjskich aktywów w Wielkiej Brytanii, aby przekazać Ukrainie | Ukraina