Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Steven Knight napisze następny film Gwiezdne Wojny po odejściu Lindelofa

Po odejściu Damona Lindelofa, różnorodny Raporty wskazują, że Stephen Knight napisze następny Gwiezdne Wojny film. Film bez tytułu wyreżyserowała Sharmeen Obaid-Chinoy i choć nie jest to potwierdzone, powinno Gwiezdne Wojny Film, który przedstawia następny. W tym tygodniu otrzymaliśmy wiadomość, że Lindelof i współscenarzysta Justin Brett Gibson opuszczają film. Jednakże, chociaż spodziewaliśmy się nowego scenarzysty, wątpię, by ktokolwiek spodziewał się, że będzie to Knight.

Słabe przebranieTwórca Stephen Knight ma napisać scenariusz bez tytułuGwiezdne WojnySharmeen Obaid-Chinoy („Pani MarvelZwiązani z reżyserem, oryginalni scenarzyści, Damon Lindelof i Justin Brett Gibson, opuścili projekt, potwierdziło Variety.

Powszechnie oczekuje się, że film będzie jednym z pierwszych wyprodukowanych przez Lucasfilm.Gwiezdne WojnyFilmy od 2019 rokuGwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Oczekuje się, że więcej informacji o filmie, w tym ewentualny tytuł, zostanie ogłoszonych o godz Gwiezdne Wojny Świętowanie w Londynie w kwietniu. (Przedstawiciel Lucasfilm nie odpowiedział na prośbę o komentarz.)

Powiązany: Damon Lindelof odchodzi z Gwiezdnych Wojen [UPDATE] Niektórzy!

W miarę rozwoju handlu obecnie Knight jest prawdopodobnie najpopularniejszym dziełem Słabe przebranie Serial telewizyjny. Jednak Knight ma wiele innych kredytów telewizyjnych i filmowych do uruchomienia. Chodzi o to, że spośród nich wszystkich jest kilka trafień i chybień, a mogę powiedzieć, że jest ich więcej. Słabe przebranie Chociaż jest bardzo dobrze, więc jest to.

Sam Lindelof ma szkielet w swojej szafie Prometeusz. Jednak Lindelof też to ma ZaginionyI resztkiI gwardia I kilka innych potężnych funkcji. Na razie wygląda na to, że sedno pomysłu wyszło od Lindelofa i Britt-Gibson, a ta para prawdopodobnie otrzyma kredyt w historii. Domyślam się, że Knight został sprowadzony w celu dopracowania tego pomysłu do scenariusza, który można by sfilmować. Teoretycznie jest możliwe, że Knight nie powiedziałby tego ostatniego w tym filmie przed jego premierą. Po prostu nie ma możliwości przepisania strony 1 w tym momencie bez znacznego opóźnienia.

READ  Loki, odcinek 5, Potwory w pracy, Major Grom Plague Doctor: Co obejrzeć 7 lipca

Wydaje się, że jedyną stałą w tym wszystkim jest reżyser Obaid Shinoy. Ergo, we wczorajszej relacji z tej historii powiedziałeś, że teraz musimy nazwać tego Obaida Shinoya Gwiezdne Wojny film. Cóż, dopóki i tak nie zdobędziemy prawdziwego tytułu.

W każdym razie jestem pewien, że wszystko będzie dobrze. W końcu ona to ma Gwiezdne Wojny Mieliście już takie problemy z ich filmami? Nie, zgadza się, jest doskonały od 1999 roku. Westchnienie!

Jak myślisz, gdzie Stephen Knight napisze następny Gwiezdne Wojny Film po odejściu Damona Lindelofa? Jak zawsze, zostaw wszelkie przemyślenia poniżej.