Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Steam’s Base Builder Fest oferuje zniżki i wersje demonstracyjne od jutra

Steam’s Base Builder Fest oferuje zniżki i wersje demonstracyjne od jutra

Kolejne wydarzenie Steam poświęcone temu gatunkowi rozpoczyna się w poniedziałek, 23 stycznia i tym razem skupia się wyłącznie na grach polegających na budowaniu baz i miast. Przez tydzień dostępne będą zniżki na gry, takie jak oprogramowanie Dyson Sphere, Frostpunk i Planet Zoo, a także, miejmy nadzieję, kilka niepublikowanych wersji demonstracyjnych gier.

Oto zwiastun Valve oferujący sprzedaż:

Mówi Reklama. „Wydarzenie to, oferujące zniżki i prezentacje aktualnych i nadchodzących gier, jest poświęcone grom, które skupiają się na etosie budowania przestrzeni mieszkalnej, niezależnie od tego, czy jest to pojedynczy budynek, czy grupa budynków”.

Wyprzedaż rozpoczyna się 23 stycznia o godzinie 10:00 PST / 18:00 GMT i trwa do 30 stycznia tego samego czasu.

Steam zaczął oferować więcej takich sprzedaży specyficznych dla gatunku w zeszłym roku, a partia planowana jest na wypełnienie miesięcy między dużymi wyprzedażami w całym sklepie w 2022 roku. Steam Mystery Fest to Już w lutymNa przykład.

O ile mi wiadomo, Factorio i tak nie prowadzi sprzedaży, ale byłoby to odpowiednie dla typu. to jest Zamiast tego jego cena wzrośnie na stałe w przyszłym tygodniu. Co, jeśli się nad tym zastanowić, oznacza, że ​​jest na sprzedaż Od razu.

To dla mnie dobry moment, ponieważ jestem na rynku budowy miasta. może wrócę Do królestw i zamkówktóry otrzymał kilka aktualizacji od czasu jego uruchomienia w dniu premiery, lub mogę go dać Świetne doświadczenie nad jeziorem.

READ  Koniec letniej wyprzedaży na GOG oferuje zniżki na niektóre klasyczne gry