Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Steam Deck jest gotowy do wysłania w lutym Valve informuje, że program „Zweryfikowano pokład” się rozwija

Steam Deck jest gotowy do wysłania w lutym Valve informuje, że program „Zweryfikowano pokład” się rozwija

może uwolnić Powierzchnia pary w zaworze Czy znowu jest płacony? Oczekiwany komputer do gier mobilnych Już raz się spóźniłemNiedobory chipów nadal mają znaczenie, czy data premiery może zostać ponownie opóźniona? Na szczęście okazuje się, że tak nie będzie. Stopki LED Aktualizacja statusu talii Steam z początku 2022 r.Według nich do końca lutego wypuszczą jednostki „za drzwi”.

szczęśliwego Nowego Roku! Ekipa wróciła z wakacji i strzela do wszystkich cylindrów – mamy dla Was dzisiaj kilka aktualizacji. Przede wszystkim jesteśmy na dobrej drodze, aby dostarczyć twoją talię Steam na czas. Pomimo globalnej pandemii, problemów z zaopatrzeniem i wysyłką wygląda na to, że będziemy mogli zacząć je wprowadzać do końca lutego.

Oczywiście nie wszystkie jednostki będą wysyłane w lutym, ponieważ wyjdą w pierwszej kolejności. Jeśli zapomniałeś, możesz Sprawdź, kiedy Twoje urządzenie jest dostępne tutaj. W międzyczasie Valve rozwija również Steam Deck Verified (Portal 2 to pierwsza gra, która oficjalnie otrzymała znacznik wyboru „Zweryfikowana talia”) wysyłając zestawy testów do programistów…

Żywotność baterii Steam Deck od 2 do 5 godzin; Wznawianie środkowej gry

Równolegle trwały prace i testy dla Steam Deck Verified. Wkrótce będzie można zobaczyć status Zweryfikowanej talii dla rosnącego wyboru gier Steam. Sprawdzamy cztery główne kategorie: wejście, płynność, wyświetlanie i obsługa systemu. Ważne jest również, abyśmy dali programistom możliwość testowania swoich gier w celu uzyskania tego pięknego zielonego zweryfikowanego czeku, dlatego wysyłamy masowo zestawy dla programistów. Przyjęliśmy kolejną falę zestawów deweloperskich iw ciągu ostatniego miesiąca dostarczono ich setki (i nadal zatwierdzamy i wysyłamy kolejne).

Wygląda na to, że jest na pełnych obrotach przed Steam Deckiem! Ktoś tam spodziewa się dostać w tym roku?