Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Starszy pracownik czołowej katarskiej akademii sportowej opublikował antygejowskie wideo

Starszy pracownik czołowej katarskiej akademii sportowej opublikował antygejowskie wideo

Starszy pracownik czołowej katarskiej akademii sportowej opublikował antygejowskie wideo w mediach społecznościowych przed Mistrzostwami Świata, które może zostać ujawnione.

Akademia Aspire szczyci się tym, że może „wywierać niezrównany pozytywny wpływ”, ale jeden z tamtejszych VIPów zamieścił na Instagramie film o „Jak chronić dzieci przed myślami homoseksualnymi”.

W klipie Salah Al Yafei – który ma 60 000 obserwujących na Instagramie, gdzie określa się jako „konsultant edukacyjny” – mówi, że Bóg „nie stworzył Adama i Adama ani Ewy i Ewy”.

Podczas materiału filmowego — który na pewnym etapie przedstawiał tęczową flagę LGBT i biegnące przez nią czerwone paski — Al Yafei powiedział: „W obliczu otwartej promocji homoseksualizmu, dezaprobata w twoich wypowiedziach i zachowaniu ma ogromny wpływ na dzieci ponieważ przekazuje im pośrednio wiadomość, że to jest perwersyjna rzecz i nie powinniśmy akceptować…”

po, po niezależny Skontaktowałem się z Meta, która jest właścicielem Instagrama, aby skomentować film.

Obserwuj Ulubione

Obok 11-minutowego klipu wideo Al Yafei zamieścił: „Dziesięć sposobów ochrony dzieci przed ideami homoseksualizmu”.

po, po niezależny Skontaktowałem się z Meta, która jest właścicielem Instagrama, aby skomentować film. „Usunęliśmy post, który zwrócił naszą uwagę na naruszenie naszych zasad” – powiedział rzecznik Meta.

W lutym Al Yafei był cytowany na stronie internetowej Aspire Academy jako „szef LDP”, programu rozwoju przywództwa.

W marcu 2017 r. był również cytowany na stronie akademii, tym razem jako „Oficer ds. Szkolenia Przywódców”. Nazywany jest „Salah Al Yafi” i „Salah Al Yafi”.

W państwie Zatoki Perskiej, gdzie homoseksualizm mężczyzn jest nielegalny, wielokrotnie podnoszono obawy dotyczące praw człowieka. Nass Mohammed, katarski lekarz mieszkający w Stanach Zjednoczonych Wyszedł jako wesoły w majuPowiedzieć niezależny: „Ten film odzwierciedla ostrą cenzurę poglądów osób LGBT, a także wskazuje na surowe prześladowania, jakich doświadczają osoby LGBT w Katarze.

READ  Aeroflot obsługuje ośmiogodzinny lot do dowolnego miejsca po powrocie w połowie drogi do Nowego Jorku

„Odzwierciedla to również słabą edukację i świadomość Kataru na temat tego, co naprawdę oznacza bycie osobą LGBTQ.

„Al Yafei musi wiedzieć, że przeszedłem wszystkie sposoby izolacji i odrzucenia, które opisuje, dorastając w Katarze. To nie powstrzymało mnie przed byciem osobą LGBT. To było po prostu psychiczne znęcanie się wobec mnie. „

Były kapitan reprezentacji Anglii, David Beckham, złożył hołd Aspire Academy podczas wydarzenia na początku tego miesiąca

(AFP/Getty)

Założona w Doha w 2004 roku Akademia Aspire prezentuje się jako krajowa fabryka talentów sportowych. David Beckham, ambasador Pucharu Świata, który rozpoczyna się w Katarze w przyszłym miesiącu, odwiedził akademię w marcu, mówiąc: „Widzenie Akademii Aspire i jej fantastycznych obiektów jest wyjątkowe”.

Na początku tego miesiąca były kapitan reprezentacji Anglii złożył hołd akademii podczas imprezy. „Wystarczy spojrzeć na Aspire. Były kapitan reprezentacji Anglii powiedział, zgodnie z cytatami zamieszczonymi na stronie internetowej akademii na temat jej „światowego szczytu”: „To jest dziedzictwo.” „Kiedy patrzysz na zespół z Kataru, jest on młody i żywy, a wielu z nich pochodzi z Aspire Academy – a to coś znaczy” – dodał Beckham. Były kolega Beckhama z Anglii, Gary Neville, również odwiedził akademię, aby zrealizować najnowszy film dokumentalny.

Nic nie wskazuje na to, by Beckham czy Neville zgadzali się z opiniami wyrażonymi przez Al Yafei w filmie na Instagramie.

Przemawiając po arabsku w filmie opublikowanym w czerwcu i oglądanym ponad 14 000 razy, Al Yafei powiedział: „Przygotowałem kilka przemyśleń, które chciałem z wami przedyskutować na temat homoseksualizmu i wrodzonej perwersji występującej wśród ludzi. Ośmielają się mówić, że to normalne w sposób, który sprawia, że ​​wątpisz w siebie”.

Dodał: „Postaci z kreskówek pojawiają się na Netflix i Disney. Wszystkie są częścią tej miękkiej siły, która działa jak krople wody spadające na skały, kropla po kropli, aż zostaną zniszczone”.

READ  Zarzuty o zabójstwo po tym, jak kobieta z alergią na nabiał została zamordowana przez „wegańskie” tiramisu we Włoszech

„Ciągłe używanie miękkiej siły, nawet na podświadomości, normalizuje w młodszym pokoleniu ten pogląd, że to są ludzie wśród nas – dlaczego ich odrzucamy? – widzimy ich w kreskówkach, grających rolę bohaterów”.

Al-Yafei mówił również o „metodach, których możemy użyć, aby wspierać i chronić nasze dzieci, z Bożą pomocą, przed tą falą, tą rosnącą falą, która przebija się przez telefony komórkowe, telewizory i platformy mediów społecznościowych”.

Później dodał w filmie: „Piątym podejściem jest wyrażenie swojej dezaprobaty. W obliczu jawnej promocji homoseksualizmu, odrzucenie w twojej ekspresji i zachowaniu ma ogromny wpływ na dzieci, ponieważ przekazuje im pośrednią wiadomość, coś wypaczonego i nie powinniśmy tego akceptować, ponieważ nie jest to odczuwane przez wrodzoną naturę.

„To oczywiście nie oznacza, że ​​powinniśmy pozbywać się uprzejmości lub angażować się w prześladowanie lub ucisk innych. Nie. Staramy się tylko chronić nasze dzieci przed tymi sprawami”.

Gary Neville odwiedził Aspire Academy, aby obejrzeć ostatni film dokumentalny przed Mistrzostwami Świata

(zachodzić na siebie)

W niedawnym filmie dokumentalnym Neville’a były piłkarz odwiedził Katar przed Mistrzostwami Świata. Dokument „Gary Neville’s Qatar Countdown” zawiera wywiad z byłym graczem Evertonu Timem Cahillem, dyrektorem sportowym Aspire Academy.

Skontaktowano się z Aspire Academy, Al Yafei, Katar, przedstawicielem Beckham i przedstawicielem Neville’a w celu uzyskania komentarza. Po skontaktowaniu się z nim w celu komentarza, profil Al Yafei na Instagramie został zmieniony, aby usunąć wzmiankę, że pracuje dla Aspire Academy.