Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Starsza para Ukraińców konfrontuje się z rosyjskimi żołnierzami

Starsza para Ukraińców konfrontuje się z rosyjskimi żołnierzami

Ukraińska para została sfilmowana w obliczu rosyjskich żołnierzy, którzy wdarli się do ich domu.

Odważna konfrontacja między parą miała podobno miejsce w obwodzie mikołajowskim, około 80 mil na wschód od Odessy na południu Ukrainy. Ambasada USA w Kijowie opublikowała ją w piątek w mediach społecznościowych.

Klip pokazuje trzech rosyjskich żołnierzy zbliżających się do posiadłości, a jeden z nich próbuje otworzyć zamknięte drzwi.

Żołnierze zdołali siłą otworzyć drzwi i udali się na posesję pary z głośnym dźwiękiem przypominającym wystrzał.

Kąt kamery CCTV zmienia się i nagle na nagraniu pojawia się mężczyzna i stara kobieta, podczas gdy w tle głośno szczeka pies.

Mężczyzna ubrany w niebieską kurtkę gniewnie macha pięścią do nieproszonych gości, podczas gdy jego żona, która również była ubrana w niebieską kurtkę, atakuje oszołomionych żołnierzy.

Rozzłoszczona para konfrontuje się z rosyjskimi żołnierzami

(Ambasada USA w Kijowie / Twitter)

Wywiązała się gorąca kłótnia i rozległ się kolejny grzmiący wystrzał, gdy pojawił się kolejny rosyjski żołnierz.

Wściekła para wydaje się wygrywać bójkę z żołnierzami wychodzącymi z kompleksu, zanim drzwi szybko się za nimi zamykają.

„Dzisiaj gratulujemy starszej parze, która sprzeciwiła się trzem rosyjskim żołnierzom” – napisała ambasada na Twitterze.

Ta mapa pokazuje zasięg wojny rosyjskiej na Ukrainie

(ROCZNIE)

Ten najnowszy film pokazujący odwagę Ukrainy jest jednym z dziesiątek klipów, które pojawiły się od początku inwazji.

Na początku konfliktu kobieta spotyka rosyjskiego żołnierza i Poczęstowałem go pestkami słonecznikaAby dobrze się rozwijały, gdy zostanie zabity.

Na osobnych zrzutach ekranu setki Ukraińców Utwórz ludzką tarczę Zatrzymać czołgi na obrzeżach Koryukivki.

A w Melitopolu była grupa Ukraińców Sfilmowano przechwytywanie konwoju armii rosyjskiej Krzyczą do najeźdźców, aby „wrócili do domu”.

The Independent ma dumną historię prowadzenia kampanii na rzecz praw najsłabszych i po raz pierwszy rozpoczęliśmy naszą kampanię „Powitanie uchodźców” podczas wojny w Syrii w 2015 roku. Teraz, gdy odnawiamy naszą kampanię i ogłaszamy tę petycję w ślad za Ukrainą kryzys. kryzysie, wzywamy rząd do szybszego postępu w celu zapewnienia pomocy. Aby dowiedzieć się więcej o Kampanii Powitania Uchodźców, Kliknij tutaj. Podpisanie petycji Kliknij tutaj. Jeśli chcesz przekazać darowiznę, proszę Kliknij tutaj Na naszej stronie GoFundMe