Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Starfield ma znajomą (i irytującą) twarz Scrolls

Starfield ma znajomą (i irytującą) twarz Scrolls

Wielki bohater! Czy myśleliście o ucieczce w kosmos w nowym świecie – następnej Bethesdzie pole gwiazd RPGMoże cię uchronić przed starożytne rękopisy” Najbardziej irytujący „fan”? NIE! Przepraszam. To jest w kosmosie, kochanie!

Podczas dzisiejszej podwójnej funkcji dla wydarzeń innych niż E3widzieliśmy Dużo nowych pole gwiazd Screeny z Bethesdy, a także mnóstwo nowych gier Xbox, które pojawią się w Game Pass, Xbox i PC w tym i przyszłym roku. Ale została w tym wszystkim pogrzebana Letnia gra festiwalowa G.I To był krótki epizod pole gwiazd Jedna z najbardziej irytujących (i dziwnie sympatycznych) postaci memów przeszłość starożytne zwoje przedsięwzięcie.

Uwielbienie wentylatora Po raz pierwszy pojawił się w grze fabularnej z otwartym światem z 2006 roku, The Elder Scrolls IV: Oblivion. Wachlarz to młody leśny elf, który staje się twoim największym fanem, gdy osiągniesz rangę Wielkiego Czempiona na polu bitwy w grze. Jeśli pozwolisz mu podążać za tobą, zrobi to bez względu na to, dokąd pójdziesz i co będziesz robić. Nawet jeśli go zabijesz, wróci i pozostanie twoim największym fanem. I najwyraźniej on (lub daleki krewny) też tam jest pole gwiazdI Ma podobny charakter i fryzurę.

Starfield Direct – Zagłęb się w rozgrywkę

Jak działa „fan miłości”? pole gwiazd

Podczas segmentu na temat tworzenia postaci w Bethsesda pole gwiazd Podczas wydarzenia na żywo widzimy przykład cechy w grze o nazwie „Abdul Batal”. (Ta funkcja została już wcześniej zauważona w zeszłym rokuAle wtedy nie widzieliśmy żadnego gameplayu.)

Oto tekst objaśniający atrybut:

Zwróciłeś uwagę irytującego „fana fana”, który pojawi się losowo i nieustannie tobą wstrząsa. Plusem jest to, że da ci prezenty.

Więc tak, to w zasadzie to samo co amnezja. Dotyka nawet tego, jak „nie może uwierzyć”, że może stać obok ciebie, tak jak on starożytne zwoje. Lepiej, żeby te prezenty były dobre, chłopcze.

READ  Niesamowite oferty LG TV obejmują telewizory 4K od 287 funtów i C1 OLED za rekordowo niską cenę

Bethesda drażniła się również, że można w niej usuwać motywy pole gwiazd Używając różnych metod oraz pomysłu, że jeśli fan jest zbyt irytujący, możesz zabrać go na opustoszałą planetę i strzelić mu w plecy z kosmicznej broni. Miejmy tylko nadzieję, że drań nie będzie cię ścigał tak jak ty amnezja.

pole gwiazd Wychodzi 6 września na Xbox Series X/S i PC.


Kotaku Obejmuje wszystko, co Summer Game Fest, od głównego pokazu w czwartek po inne wydarzenia odbywające się w ciągu następnego tygodnia. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem rozbudowanych gier 3D, czy intymnych i niecodziennych gier niezależnych, Tutaj możesz być na bieżąco ze wszystkimi sprawami związanymi z SGF.