Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Star Wars: Rogue Squadron – data premiery, aktorzy i fabuła

Star Wars: Rogue Squadron – data premiery, aktorzy i fabuła

Wiadomość o „Star Wars: Rogue Squadron” po raz pierwszy ujrzała światło dzienne w grudniu 2020 r., kiedy Disney ogłosił film – wraz z niezliczonymi innymi nadchodzącymi projektami – podczas dorocznego Dnia Inwestora. Wraz z datą premiery filmu 22 grudnia 2023 (przez zderzak) Patty Jenkins została wybrana na menedżera od samego początku. Decyzja ta była niewątpliwie podyktowana sukcesem jej pracy przy reżyserii serii filmów „Wonder Woman” z uniwersum DC.

Podczas gdy Jenkins ciężko pracowała nad sfinalizowaniem kontynuacji „Wonder Woman”, rozpoczynała również wczesne etapy prac nad „Rogue Squadron’s”. W lipcu 2021 Jenkins dał Hollywoodzki reporter Krótka informacja o ich postępach, mówiąca, że ​​są w trakcie „kończenia scenariusza” i „przygotowywania się” do zdjęć.

Zakładając, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, pozorna etyka pracy Jenkinsa rzuca optymistyczne światło na świąteczną datę premiery filmu w 2023 r. Co więcej, pojawienie się pandemii COVID-19 nie wydaje się wpływać na obecny harmonogram produkcji filmu w taki sam sposób, jak ma. Na wielu innych filmach. Z taką elastycznością wydaje się, że fani mogą spodziewać się, że kolejny filmowy wpis serii pojawi się w samą porę.

READ  Darmowy lot we wtorek zabierze Cię do Lake of the Ozarks!