Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Star Citizen można grać za darmo do końca listopada

Star Citizen można grać za darmo do końca listopada

Gra w Star Citizen jest dostępna za darmo od teraz do końca miesiąca.

W ramach corocznego Intergalactic Aerospace Expo (IAE) w grze gracze mogą „bezpłatnie przetestować” ponad 120 statków, w tym Drake Corsair, który obsługuje załogę do czterech graczy i może pochwalić się kwaterami mieszkalnymi i „potężną bronią”.

IAE 2952. Nadchodzi.

Gracze będą mogli „eksplorować wydarzenie cyfrowe tak, jak na każdej konferencji, od wędrówek po w pełni interaktywnych halach wystawowych i przeglądania najnowszych statków wystawianych każdego dnia w oszałamiających szczegółach, po spotykanie się ze znajomymi w celu zwiedzania i wzięcia udziału w ekscytujących zajęciach lub przypadkowe spotkanie z nieznajomymi, które zapoczątkowuje nowe przyjaźnie”.

„Przygotuj się na największy, najlepszy prywatny przewodnik Whitleya, jaki kiedykolwiek zobaczysz!” Deweloper Cloud Imperium Games dokucza. „Będzie pełen ekskluzywnych stylizacji, nowych samochodów, specjalnego występu dyrektora generalnego Drake’a Andena Ardena i wielu innych atrakcji. W tym roku niczego nie pomijamy. Nie przegap tego!”

Drake Interplanetary, Anvil Aerospace i Roberts Space Industries również zaprezentują nowe pojazdy podczas IAE 2952 „po przybyciu na parkiet”, a od 27 listopada gracze mogą „oczekiwać nagród z tegorocznego konkursu Ship Showdown”.

Ostatnia czwórka — Carrack, Mercury, C8X Pisces Expedition i Scorpius — otrzyma również opcje malowania w limitowanej edycji, a także monety wyzwania producenta przez ograniczony czas.

Jeśli jesteś ciekawy i lubisz wpadać, możesz się zarejestrować tutaj Wypróbuj bezpłatnie do 30 listopada.

Star Citizen już to ma Zebranie ponad pół miliarda dolarów funduszy od sponsorów. Jak niedawno podsumował dla nas Matt, jej niezwykle długi rozwój jest dobrze udokumentowany, ponieważ gra wciąż znajduje się w fazie alfa, ponad dekadę po wejściu do produkcji. I chociaż w tym czasie przyciągnął trochę prywatnych funduszy, większość pochodziła z finansowania społecznościowego, zaczynając od udanego Kickstartera o wartości 2 milionów dolarów w 2012 roku i stamtąd.

We wrześniu 2022 roku Star Citizen osiągnął kamień milowy w finansowaniu społecznościowym w wysokości 500 075 150 USD. Jego poprzednie duże osiągnięcie w wysokości 400 mln USD Przyjechałem mniej więcej o tej porze w zeszłym rokuco oznaczało, że zebranie dodatkowych 100 milionów dolarów zajęło kolejne dziesięć miesięcy.

READ  Sony Alpha 9 III – pierwszy na świecie pełnoklatkowy czujnik migawki globalnej w hybrydowym bezlusterkowcu