Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stany Zjednoczone oferują Polsce rzadką pożyczkę w wysokości 2 miliardów dolarów na modernizację armii |  Wiadomości i wyścigi NASCAR

Stany Zjednoczone oferują Polsce rzadką pożyczkę w wysokości 2 miliardów dolarów na modernizację armii | Wiadomości i wyścigi NASCAR

Waszyngton (AFP) – Administracja Bidena W poniedziałek ogłosił, że udzieli pożyczki w wysokości 2 miliardów dolarów PolskaKtóry był ośrodkiem wprowadzania broni UkrainaWspieranie modernizacji obronności sojusznika.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych stwierdziło w oświadczeniu, że Polska jest „silnym” sojusznikiem Stanów Zjednoczonych i uważa swoje bezpieczeństwo za „niezbędne dla zbiorowej obrony” swoich sojuszników. NATO Wschodniego Skrzydła Waszyngtonu oraz że środki te zostaną przydzielone najważniejszym partnerom Waszyngtonu w dziedzinie bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej z Citrus County Chronicle

Obszar przygotowawczy

Otrzymuj aktualizacje i profile graczy przed piątkowymi meczami w szkołach średnich, a także sobotnie podsumowanie z historiami, zdjęciami i filmami Częstotliwość: sezonowo dwa razy w tygodniuPrawa autorskie 2023 Associated Press. Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten nie może być publikowany, rozpowszechniany, przepisywany ani rozpowszechniany bez pozwolenia.