Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stanley Louis Barley, Polska, Ohio, pogrzeb

Stanley Louis Barley, Polska, Ohio, pogrzeb

Poland, Ohio (MyValleyTributes) – Stanley Louis Barley zmarł w sobotę 20 listopada 2021 r. w St. Mary’s Alzheimer’s Center w otoczeniu rodziny.

Stanley urodził się 18 marca 1933 r. w Hindon w Zachodniej Wirginii jako syn Odo i Ethel (Williams) Barley.

Poślubiła swojego wieloletniego kochanka, byłą bokserkę Betty Kessler, 3 stycznia 1959 roku w Hindon w Zachodniej Wirginii i razem obchodzili 62. urodziny. Następnie przenieśli się do Cleveland w stanie Ohio i osiedlili się w Polsce w stanie Ohio przez ostatnie 57 lat, gdzie wychowali czworo dzieci, przybywając w marcu z 11 wnukami, czterema prawnukami i piątym prawnukiem. Urodziny.

Stanley służył w siłach powietrznych USA w latach 1955-1959. Po honorowym zwolnieniu z Sił Powietrznych służył przez 39 lat w Fairbanks Morris Scales, zanim przeszedł na emeryturę w 1996 roku.

Od 50 lat jest aktywnie zaangażowany w Kościół Baptystów Pamięci Małgorzaty w Polsce, Ohio.

Po przejściu na emeryturę mógł spędzać czas i był zaangażowany w Grupę Wolontariuszy Pomocy Katastrofom Południowych Baptystów, gdzie pomagał w akcji humanitarnej podczas katastrofy w World Trade Center z 11 września, gotował jedzenie i nakarmił ratowników w pierwszych miesiącach. Pomógł przez 100 lat powodzi w Fargo w Północnej Dakocie, zgłosił się na ochotnika do niszczycielskiej śnieżycy w Malone w stanie Nowy Jork i pomagał poszkodowanym przez huragan Katrina w Long Beach w stanie Mississippi.

Stanley lubił podróżować i odwiedzać każdy stan w Stanach Zjednoczonych. Szczególnie podobały jej się rodzinne wycieczki, w których uczestniczyli wszyscy członkowie rodziny wieloletnich przyjaciół Lonnie i Betty Joe Mashburn oraz Bill i Ramona Mitchell. Nie mógł się doczekać polowań towarzyszy, które obejmowały wyprawy na Alaskę, Kanadę i Zachodnią Wirginię.

Był zagorzałym fanem sportu Cleveland Browns i Cleveland Indians, biorąc udział w jak największej liczbie meczów.

Po przejściu na emeryturę był dumny z tego, że był znany jako spacerowicz po centrach handlowych i często chwalił się tym, co dzieje się tam i z powrotem w Stanach Zjednoczonych. Nigdy nie opuścił ani jednego dnia w swoim porannym klubie kawowym w Hardies i Burger King, niecierpliwie czekając, aby z nimi porozmawiać.

READ  Meloni mówi, że Polska może liczyć na wsparcie Włoch w pomocy Ukrainie - The First News

Oprócz pudełka swojej żony, pozostawił czworo dzieci: Debbie (Kenny) Hunt z Polski, Pam (Marvin) Mashburn z Lowellville, Will (Kim) Barley z Strothers i Sharon (Brian) Goodin z New Middletown. Zostawia wnuki, by być dumnymi z Rachel (bogata) Woodburn, Jacoba (Amandy) Mashburn, Bena (Nadine) Mashburn, Alexa (Angie) Hunta, Amandy (Tim) Goodina, Daniela (Nick) Argeros, Danny’ego. Hunt, Michael Goodin, Julie Barley, Adam Barley i Lydia Mashburn; Wnuki adopcyjne, Addison Woodburn, Mila Argeros, Liam Argeros, London Mashburn i inne wnuki mają urodzić się w marcu 2022 roku.

Stanley mieszka ze swoim rodzeństwem Normanem (Barbara) Barley, Marthą (Jack) Bennett, Margaret (John) Ryan i Wayne (Tommy) Barley i siostrzeńcami, Ruthanem Forleyem, Patem Barleyem i Judy Forley. Został pozostawiony przez rodzeństwo swojej żony, Ramonę (Phil) Mitchell, Madeline Doring i szwagra Star Kesslera.

Jego śmierć poprzedzili jego rodzice; Bracia, Raymond (Josie) Barley, Eugene Barley, Robert Barley, Joe (Gloria) Barley i Clifford Barley; Siostry, Mary (Dick) Marshall, Linda Buckland, kuzyni, Bill Kessler i Bart Toring.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić we wtorek 23 listopada 2021 r. w godzinach 17:00–19:00 oraz w środę 24 listopada 2021 r. w godzinach 10:00–22:45 pod adresem Cunningham-Becker Funeral Home, 270 North. Główna ulica Polski.

Nabożeństwa pogrzebowe odbędą się w środę, 24 listopada 2021 r. o godzinie 11:00 w domu pogrzebowym Cunningham-Becker w Polsce, prowadzonym przez pastora Dennisa Sevik i pastora Barry Knoba.

Zapraszamy wszystkich członków rodziny do przyjścia i celebrowania życia i wspaniałych wspomnień Stanleya. Z radością przyjmą twoje myśli i modlitwy w nadchodzących dniach.

Nabożeństwa pogrzebowe odbędą się na Polskim Cmentarzu Nadrzecznym z odznaczeniami wojskowymi.

Rodzina pragnie podziękować wszystkim lekarzom i pielęgniarkom z Mercy Health Medical Center oraz St. Mary’s Alzheimer’s Center za ich wkład.

Proszę odwiedź beckerobits.com Aby podzielić się wyjątkowymi wspomnieniami lub kondolencjami online z rodziną.

READ  Poza zwykłym biznesem: chińska strategia dla Polski

O finansowanie publiczne kościoła Margaret’s Memorial Baptist Church, 56 Water Street, Polska, OH 44514 lub Windsor House, 1899 West Garfield Road, w St. Mary’s Alzheimer’s Center. W imieniu Barleya można złożyć dowolny hołd pamiątkowy. Columbiana, Ohio 44408.

Aby wysłać kwiaty rodzinie Stanleya, Zapraszamy do naszej kwiaciarni.