sport

Stanley Lewis Farley – nekrolog – Mahoning Valley

18 marca 1933 ~ 20 listopada 2021 (wiek 88)

POLSKA – Stanley Lewis Farley zmarł w sobotę 20 listopada 2021 r. w St. Mary’s Alzheimer’s Center, pośród swojej rodziny.

Stanley urodził się 18 marca 1933 w Hinton w Zachodniej Wirginii jako syn Otho i Ethel (Williams) Farley.

Ożenił się z miłością swojego życia, byłą Betty Kessler, 3 stycznia 1959 roku w Hinton w stanie Wirginia i razem obchodzili 62. rocznicę powstania. Później przenieśli się do Cleveland w stanie Ohio i ostatecznie osiedlili się w Polsce w stanie Ohio przez ostatnie 57 lat, wychowując czworo dzieci i witając przybycie jedenastu wnucząt, czworga prawnuków i piątego prawnuka, który miał urodzić się około marca. jego urodziny.

Stanley służył w Siłach Powietrznych Stanów Zjednoczonych od 1955 do 1959 roku. Po zwolnieniu jako nadinspektor Sił Powietrznych pracował przez 39 i pół roku w Fairbanks Morris Scales, zanim przeszedł na emeryturę w 1996 roku.

Od 50 lat jest aktywnie związany ze swoim kościołem Margaret Wayne Memorial Baptist Church w Polsce, Ohio. Po przejściu na emeryturę mógł poświęcić czas i dołączyć do Komitetu Ochotników na rzecz pomocy ofiarom klęsk żywiołowych Południowych Baptystów, udzielając pomocy w wysiłkach humanitarnych podczas katastrofy World Trade Center z 11 września, gotując posiłki i karmiąc ratowników przez pierwsze miesiące. Udzielił również pomocy 100-letniej powodzi w Fargo w Północnej Dakocie, zgłosił się na ochotnika do katastrofy śnieżnej w Malone w stanie Nowy Jork, a także udzielał pomocy poszkodowanym przez huragan Katrina w Long Beach w stanie Mississippi.

Stanley lubił podróżować i odwiedzał wszystkie stany w Stanach Zjednoczonych. Szczególnie podobały mu się rodzinne wycieczki, w skład których wchodziła cała rodzina przyjaciół Lonniego i Betty Jo Mashburn oraz Billa i Ramony Mitchell. Nie mógł się doczekać wypraw myśliwskich mężczyzn, które obejmowały wyprawy na Alaskę, Kanadę i Wirginię Zachodnią.

READ  Sportowiec akcji Oceanside jest pilotem nr 1 na świecie w stroju skrzydeł

Był także zagorzałym fanem sportu Cleveland Browns i Cleveland Indians i brał udział w tak wielu meczach, jak to możliwe.

Po przejściu na emeryturę był dumny, że jest znany jako Shopping Walker i często przechwalał się, że chodzi równo w tę i z powrotem po Stanach Zjednoczonych. Nigdy nie opuścił ani jednego dnia w swoim porannym klubie kawowym w Hardee’s i Burger King i nie mógł się doczekać rozmowy z nimi.

Oprócz żony Betty zostawia czworo dzieci, Debbie (Kenny) Hunt z Polski, Pam (Marvin) Mashburn z Louisville, Willa (Kim) Farley z Structures i Sharon (Brian) Godin z New Middletown. Pozostawił także wnuki, z których był dumny, Rachel (Rich) Woodburn, Jacob (Amanda) Mashburn, Ben (Nadine) Mashburn, Alex (Angie) Hunt, Amandę (Tim) Godin, Danielle (Nick) Argeras, Danny Hunt i Michael Godin, Julie Farley, Adam Farley, Lydia Mashburn; Prawnukowie, Addison Woodburn, Mila Argyras, Liam Argyras, Landon Mashbourne i inny prawnuk mają urodzić się w marcu 2022 roku.

Stanley przeżył swoje rodzeństwo: Norman (Barbara) Farley, Martha (Jack) Bennett, Margaret (John) Ryan i Wayne (Tammy) Farley; Przyrodnie siostry, Ruthan Farley, Pat Farley i Judy Farley. Przeżył także swoich przyrodnich braci, Ramonę (Bill) Mitchell i Madeline Doering oraz swoją szwagierkę, Star Kessler.

Został poprzedzony na śmierć przez rodziców; bracia Raymond (Josie) Farley, Eugene Farley, Robert Farley, Joe (Gloria) Farley i Clifford Farley; siostry Mary (Dick) Marshall i Linda Buckland; Wraz ze swoim zięciem Billem Kesslerem i Bartem Doeringiem.

Rodzina i przyjaciele mogą dzwonić we wtorek 23 listopada 2021 r. od 17:00 do 19:00 oraz w środę 24 listopada 2021 r. od 10:00 do 10:45 pod adresem Cunningham-Becker Funeral Home, 270 N. Main Street w Polsce.

W środę 24 listopada 2021 r. o godzinie 11:00 w domu pogrzebowym Cunningham-Becker w Polsce odbędzie się nabożeństwo pogrzebowe z udziałem wielebnych Dennisa Civica i wielebnego Barry’ego Knaupa. Rodzina zaprasza wszystkich do świętowania życia i miłych wspomnień Stanleya. Przyjmują twoje myśli i modlitwy w nadchodzących dniach.

READ  Auger-Aliassem zakwalifikował się do ostatnich 16 miejsc na Italian Open po pokonaniu ósmego rozstawionego Schwartzmanna

Pochówek na Cmentarzu Nadrzecznym odbędzie się z odznaczeniami wojskowymi.

Rodzina pragnie podziękować lekarzom i pielęgniarkom z Mercy Health Medical Center oraz Saint Mary’s Alzheimer’s Center za wszystko, co zrobili.

Odwiedź stronę www.beckerobits.com, aby podzielić się z rodziną wyjątkowymi wspomnieniami lub kondolencjami online.

Wszelkie honorowe honory mogą mieć formę datków w imieniu pana Farleya do General Fund of Margaret Wayne Memorial Baptist Church, 56 Water Street, Poland, Ohio 44514 lub do Windsor House w St. Mary’s Alzheimer’s Center, 1899 W Garfield Road , Columbiana, Ohio 44408.

About the author

Valerie Rogers

„Totalny maniak jedzenia. Nerd zombie. Idol z przyszłości. Wichrzyciel. Badacz mediów społecznościowych”.

Add Comment

Click here to post a comment