Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Stalker 2: Serce Czarnobyla powraca z hukiem w nowej wersji demonstracyjnej rozgrywki

Stalker 2: Serce Czarnobyla powraca z hukiem w nowej wersji demonstracyjnej rozgrywki

STALKER 2: Heart of Czarnobyl wciąż jest na dobrej drodze do premiery w przyszłym roku, a deweloper GSC Game World opublikował swój pierwszy zwiastun od sześciu miesięcy, pokazujący rozgrywkę z motywami narracyjnymi wzdłuż krawędzi.

Kurtuazja IGN, nowy film pokazuje, że STALKER 2 wygląda bardzo dobrze. Narracyjna strzelanka osadzona w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia w postapokaliptycznym świecie pełnym niebezpiecznych zmutowanych potworów. Gracze muszą wywalczyć sobie drogę do serca regionu, prowadząc nieliniową fabułę poprzez rozgrywkę opartą na wyborach.

Oficjalnie potwierdzony w 2020 roku, po latach pojawiania się i wyłączania zapowiedzi, STALKER 2 przeszedł burzliwy rozwój. Po ogłoszeniu i szybko Anuluj plany NFT Ze względu na sprzeciw fanów w grudniu 2021 r., projekt został rażąco wstrzymany w lutym z powodu rosyjskiej inwazji na Ukrainę, gdzie znajduje się siedziba GSC. Wielu pracowników zostało zmuszonych do ewakuacji swoich domów w Kijowie, stolicy Ukrainy. Inni projektanci wybrali obronę miasta. Jednym z projektantów GSC, który zgłosił się na ochotnika do walki, był Władimir Jeżow „Fresh” Niedawno zabity w akcji.

STALKER 2: Heart of Czarnobyl ma pojawić się na Xbox Series X/S (w tym Game Pass) i PC w 2023 roku. Był to jeden z kilku tytułów ugryzionych przez błąd opóźnienia i przesuniętych na przyszły rok, tablicę, za którą możesz zapłacić tutaj.

READ  Metal Gear Solid: Master Collection Cz. Wyciekły 2 gry