Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

STALKER 2 nie będzie już miał NFT, ponieważ GSC Game World anuluje plany z powodu luzu

aktualizować: GSC Świat Gry dla niej Reklamuj się na Twitterze Anulują plany dotyczące NFT w STALKER 2.

„Na podstawie otrzymanych informacji zwrotnych podjęliśmy decyzję o usunięciu wszystkiego, co jest związane z NFT w STALKER 2”, czytamy w poście. „Interesy naszych fanów i graczy są najwyższym priorytetem zespołu. Sprawiamy, że ta gra jest dla Ciebie zabawna – bez względu na koszty. Jeśli jesteś zainteresowany, my też się tym przejmujemy”.

Anulowanie NFT pojawiło się po mniej więcej godzinie z oficjalnego konta Stalker na Twitterze Tweetuj znacznie dłużej W celu wyjaśnienia ich decyzji o włączeniu technologii blockchain. W tym poście przeprosili za „wczorajsze nieporozumienie”, ale powiedzieli, że GSC Game World jest niezależnym studiem i że wszystkie pieniądze zarobione ze sprzedaży NFT „poświęcone zostaną na ulepszenie długo oczekiwanej gry”. Ten tweet został usunięty w ciągu kilku minut od opublikowania, jednak został anulowany.

Hassana.

Oryginalna historia:

Oryginalna gra STALKER miała kilka zakończeń, a oto spoiler na jeden: jeśli spędzasz czas w strefie, wpychając pieniądze do kieszeni, dostaniesz „chciwe” zakończenie. Bohater prosi legendarnego „Doradcę życzeń”, aby się wzbogacił, i natychmiast widzi spadające na niego złote monety; Tyle że to nie złote monety, ale zawalony dach. Twoja chciwość cię niszczy.

Wyjaśnij ten sam punkt bardziej zwięźle, prześladowca 2 Będzie to NFT.

GSC Game World ogłosiło „metawers STALKER”, który umożliwi graczom posiadanie przedmiotów w grze, takich jak NFT. Obejmuje to to, co GSC określa jako zdolność do „stania się metadomem z perspektywy pierwszej osoby” – czyli zdolność do skutecznego pojawiania się w grze jako postać niegrywalna.

jej strona internetowa odnosi się do tego Jako początek naszego „Metaversial Bridge”, który zapewni trzem graczom możliwość pojawienia się jako postać niegrywalna. „Niezależnie od tego, czy jest to barman, towarzysz, czy wróg, właściciel NFT będzie widoczny dla wszystkich. Most Metaversial, technologia pomiaru fotometrycznego, animacja twarzy w wysokiej rozdzielczości ze spersonalizowaną imitacją, zapewnia nową erę cyfrową i wyjątkowe wrażenia meta, które nigdy wcześniej.”

READ  Internet szerokopasmowy BT ma problemy? Nie jesteś sam, ponieważ wada została potwierdzona

ten OFICJALNE KONTO TWITTERA STALKER Napisał na Twitterze, że „nie jest to gra oparta na blockchain”, że NFT nie ma wpływu na rozgrywkę i jest „całkowicie opcjonalny”. Członkowie społeczności otrzymają darmowe prezenty od NFT.

W oświadczeniu e-mailowym Wysłano do The VergeDyrektor generalny GSC Game World Evgeniy Grygorovych wyjaśnił więcej o tym, jak działa proces wyglądu w grze.

Pokrewnym pomysłem NFT jest nadanie prawa do odtworzenia tożsamości jego właściciela w grze za pośrednictwem jednego z NPC. Osoba ta będzie musiała przyjść do naszego studia na szczegółowy skan, a potem będziemy mieli wszystko, aby ta osoba pojawiła się w świecie gry jako jedna z postaci.

Będą też NFT inne niż trzej metaludzie.

Udział blockchain w grach nabiera tempa w ciągu ostatnich kilku miesięcy. prezesi Ubisofti Weź dwa i sztuka elektroniczna Wszyscy wyrazili zainteresowanie technologią. Ubisoft jako pierwszy zanurkował Z Ubisoft Quartz i trzema NFT dla Ghost Recon: Breakpoint. W zeszłym tygodniu do wyprzedaży dołączył Peter Molyneux 40 milionów funtów w NFT za jego jeszcze niepublikowaną grę Legacy. To wszystko jest okropne i mam nadzieję, że Wish Granter wymazuje to wszystko kolejnym sarkastycznym zwrotem akcji.