Środowy raport z liceum: Niepokonane podróże Edwarda Little’a do Greeley

Wesley Clements z Edwarda Little’a gra piłkę na środku lodu, podczas gdy Brooks Williams z Grealisha broni podczas środowego meczu hokejowego na norweskim Savings Bank Arena w Auburn. Edward Mały wygrał 2-1. Andre Kane/SunJournal

Auburn – Bramki Tate Morse’a i Jacka Keefe’a po zaledwie dwóch minutach drugiej połowy dały Edwardowi Little’owi zwycięstwo 2:1 nad Greeley w meczu hokejowym chłopców w środę wieczorem na norweskim Savings Bank Arena.

Gage Ducharme uratował 16 piłek dla Edwarda Little (10:0), jednogłośnego pierwszego zespołu w plebiscycie na hokej w Varsity Men’s Hockey.

Evan Dutel strzelił gola w połowie trzeciego meczu, a Spencer Osgood uratował 21 piłek dla Greeleya, który zajął piąte miejsce (6-2).

hokej dla dziewcząt

Edward Mały 12, Greeley 2: Edward Little/Levitt/Polska (4-4-2) strzelił osiem goli w pierwszej połowie przeciwko Rangersom (3-8) na norweskim Savings Bank Arena w Auburn.

Kylie Spognardi i Sophia Hartley strzeliły hat-tricka dla Red Hornets, które strzeliły także dwa gole Megan Lachance i jedną dla Alyssy Prosser, Eve Martino, Caroline Odette i Molly Sirois.

Lily Rawnsley strzeliła dwa gole dla Greeleya.

York 6, Portland/Deering 1: Hannah Cleary strzeliła dwa gole, Jill Carr i Molly Grace strzeliły gola i asystowały, podczas gdy York/Trip/Marchwood/Noble (1-6-1) prowadzili Portland/Dearing (1-13) na Trop Ice Arena w Portland.

Kyra Alessi i Quinn McPherson byli innymi najlepszymi strzelcami Yorku. Elizabeth Buckley, Charlotte Grimes i Maggie Hanlon zaliczyły asysty, a Katie Brewer zablokowała osiem rzutów.

Jane Flynn nagrywała dla Portland/Deering. Caitlyn Huynh wykonuje 18 rzutów obronnych.

tryumfowanie

Regiony: Regionalny turniej cheerleaderek zaplanowany na sobotę został przełożony przez Maine Chiefs Association na 5 lutego z powodu spodziewanej burzy śnieżnej.

Zmieniły się również lokalizacje obu regionów. Zawody regionalne dla klasy A, klasy B South i klasy C South odbędą się teraz w Lewiston High School. Stearns w Millinocket będzie gościć Class B North, Class C North i Class D.

READ  Szósty dzień US Open | Reuters

Mistrzostwa stanu są nadal zaplanowane na 12 lutego w Augusta Civic Center.

chłopcy koszykówka

Chevrus 54, Akademia Hampden 47: Silvano Ismael zdobył 20 punktów, Seth Huntington dodał 17, a Stags 6-4 pokonał Broncos (1-10) w Portland.

Nick Manning zdobył 11 punktów.

Zach McLaughlin prowadzi Hampden o 18 punktów. Landon Gabric i Andrew Pinkos mieli po 10.

Winthrop 56, Boothbay 43: Logan Bird i Matt Beck zdobyli po 16 punktów, aby poprowadzić Ramblers (8-2) do zwycięstwa nad Seahawks (4-8) w Winthrop.

Andrew Foster dodał dziewięć punktów, a Robbie Finney osiem.

Matt Sullivan prowadził Boothbay z 12 punktami.

Islesboro 45, Morze Chrystusa 34: Shamus Dove zdobył 22 punkty, aby podnieść Orły (5-2) i pokonać Guardians (3-7) na Elliotcie.

Alex Watson zdobył dziewięć punktów.

Isaiah Cardinal i Sunny Johnson zdobyli po 10 punktów za Seacoast.

Oak Hill 95, Wiscasset 22: Caden Thompson zdobył cztery „trójki” i 17 punktów, Pietro Caprese dodał 16, a Raiders (6-6) pokonali Wolverines (0-13) w Walii.

Net Shot wyczerpał cztery „trójki” i miał 16 punktów z Wiscasset.

koszykówka dziewcząt

Morse 36, MT. niebieski 34: Maddie Werner zdobyła 13 punktów, aby poprowadzić zespół stoczniowy (4-5) do zwycięstwa nad Cougars (3-9) w Farmington.

Catelyn Daggett zdobyła 14 punktów dla Blue Mountain.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.