Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Środa ustawia historię oglądania w serwisie Netflix

Środa ustawia historię oglądania w serwisie Netflix

rodzina Adamsów okazjonalne serie Środai Zadebiutował jako numer jeden na Netflix z 341,23 milionami godzin obejrzanych w tygodniu rozpoczynającym się 21 listopada. Ponad 50 milionów gospodarstw domowych obejrzało ten serial (341 milionów godzin oglądania podzielonych przez 6,8 godziny), który obecnie jest rekordzistą pod względem największej liczby godzin oglądania tygodniowo dla anglojęzycznego serialu telewizyjnego w serwisie Netflix. mistrzostwo Jenna Ortega W środę, z obsadą drugoplanową, w skład której wchodzą Christina Ricci, Catherine Zeta John i Luis Guzman — i Wyreżyserowany i wyprodukowany przez Tima Burtona – był to serial nr 1 w 83 krajach, remisujący Dziwne rzeczy Sezon 4.

Niemiecki serial science-fiction 1899 Następnie zabrał fanów w wielojęzyczną podróż i zajął drugie miejsce z 87,89 milionami godzin oglądania. Piąty sezon korona Niezmiennie zachwyca widzów oglądając go przez 42,36 miliona godzin. Dramat fantasy, oparty na prawdziwych wydarzeniach, znalazł się w pierwszej dziesiątce w 74 krajach. Trzeci i ostatni sezon serialu dla mnie martwy Oglądano go przez 33,33 miliona godzin, podczas gdy pierwszy sezon znalazł się na liście z obejrzeniem 11,94 miliona godzin. Fani wrócili do wielu sezonów tajemniczego dramatu istniejący; Sezon 1 (15,01 miliona godzin oglądania), Sezon 3 (12,26 miliona godzin oglądania) i Sezon 4 (21,6 miliona godzin oglądania). Seriale dokumentalne Pepsi, gdzie jest mój samolot? Wszedł na listę z 14,16 milionami obejrzanych godzin.

W drugim tygodniu, Family Fantasy Kraina snu Przesunął się na pierwsze miejsce na angielskiej liście filmów z 45,43 milionami obejrzanych godzin i znalazł się w pierwszej dziesiątce w 93 krajach. W ciągu zaledwie 10 dni prawie 40 milionów gospodarstw domowych obejrzało ten film (79 milionów godzin oglądania podzielonych na dwie godziny), w którym wystąpili Jason Momoa i Marlo Barclay. Filmy Eid Pamiętnik Noela Z Justinem Hartleyem (36,27 mln godzin oglądania), Upadek na Boże Narodzenie Z Lindsay Lohan i Chord Overstreet (14,98 miliona godzin oglądania), Boże Narodzenie z tobą W rolach głównych Freddie Prinze Jr. i Amy Garcia (13,8 miliona godzin oglądania), W Boże Narodzenie na farmie jemioły (13,47 mln godzin oglądania) wprowadza widzów w uroczysty nastrój. Adaptacja prawdziwej historii syryjskich sióstr Grany przez Natalie Issa (Yousra Mardini) i Manal Issa (Sarah Mardini)i kąpiących się Zadebiutował na trzecim miejscu z 22,48 milionami godzin oglądania. Tymczasem mrożący krew w żyłach dramat kraina czarówz Florence Pugh w roli głównej i zgromadził 16,86 miliona godzin oglądania. Kontynuacja filmu śledczego Enola Holmes 2 Oglądano 9,67 miliona godzin. Zamknięcie listy miało charakter dokumentalny Jessalyn Maxwell: Obrzydliwie bogaty Z 7,29 miliona godzin oglądania.

READ  Oto najlepsze filmy, które miały swoją premierę na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Toronto

Nowością na liście filmów nieanglojęzycznych są polskie filmy akcji i thrillery Plan lekcji Na szczycie listy (17,31 mln godzin czasu oglądania) znajdują się francuskie dramaty zaginiony pacjent (8,67 mln godzin oglądania), meksykańska komedia Kto jest dobrym chłopcem? (3,18 miliona godzin oglądania) i szwedzki dramat poza torem (obejrzano 2,67 mln godzin). Niemiecki dramat Na zachodzie bez zmianFrancuskie przygody akcji Brakująca kula i Brakująca kula 2 i dramat brazylijski poza wszechświatem Wszyscy są z powrotem na liście.

Szósty sezon hiszpańskiego dramatu dla nastolatków elita Przesunął się na pierwsze miejsce na liście telewizji nieanglojęzycznej z 48,27 milionami godzin oglądania. Dramat kolumbijski Pieniądze, dopóki się nie rozstaniemy i dramat koreański pod parasolem królowej Obaj wracają na listę. Jako pierwszy pojawił się na liście koreański thriller Ktośi Dramat kolumbijski Nieprzerwany dźwięki Japoński dramat pierwsza miłość i język hindi Khaki: Separacja Bihar.