Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sriya Reddy w „Suzhal – The Vortex”: To sprawdzona historia regionalna na skalę międzynarodową

Aktorka Sriya Reddy mówi, że jej nadchodząca seria Prime Video Tamil „Suzhal – The Vortex” jest widowiskiem o globalnym atrakcyjności i może otworzyć drzwi dla obsady do eksperymentowania z opcjami treści. Seria Prime Video, napisana i stworzona przez twórców Vikram Vedha, Pushkar i Gayatri, opowiada o śledztwie dotyczącym zaginionej dziewczyny, która sieje chaos i niszczy tkankę małego miasteczka w południowych Indiach. Reddy, który pracuje głównie w tamilskim przemyśle filmowym i znany jest z aktorstwa w filmach takich jak „Thimiru” i „Kanchivaram”, pojawia się w serialu obok Kathir, Aishwaryi Rajesh i Radhakrishnan Parthiban. Aktorka wierzy, że jej show z pewnością będzie wzorem dla innych platform streamingowych do naśladowania i tworzenia swoich regionalnych seriali na dużą skalę, takich jak „Suzhal”.

Będziemy rozpieszczani wyborami. Będziemy bardziej wybredni po wydaniu tej serii. To będzie jak: „Hej, jeśli nie dasz mi filmu po tamilsku, mam teraz inne opcje”. „To ekscytujący czas w przyszłości, ponieważ otworzy nam to drzwi na wiele platform”. Wszyscy inni aktorzy i platformy również będą chciały, aby ich programy były globalne. Więc przyszłość będzie wspaniała” – powiedział Reddy dla PTI. Suzhal – The Vortex” będzie pierwszą oryginalną serią Prime Video Tamil, która będzie miała premierę w wielu językach indyjskich, w tym hindi, telugu, malajalam, kannada i angielskim, a także w językach obcych, takich jak francuski, niemiecki, włoski, japoński, polski , portugalski, hiszpański kastylijski, hiszpański łaciński, arabski i turecki”. Amazon dobrze odrabia pracę domową. Choć jest to treść regionalna, gdyby kiedykolwiek mieli wątpliwości, że nie mogą przenieść się do innych granic, 30 języków, 250 krajów, uwierz mi, że by tego nie zrobili.

„To regionalna historia, która staje się coraz bardziej międzynarodowa. Język nie ma znaczenia, treść ma znaczenie, co w końcu sprawi, że ludzie będą oglądać”. Serial jest produkowany przez Wallwatcher Films i współreżyserowany przez Brammę i Anucharana M. W serialu Reddy gra Reginę, twardą policjantkę z „ogromną złożonością emocjonalną”. Aktorka powiedziała, że ​​od razu przyłączyła się do projektu, ponieważ zafascynowała ją powieść Pushkara Gayatri. Jest to prosta, podstawowa historia, ale sposób, w jaki ją przekręcają i odwracają, jest ekscytujący. Moją uwagę przykuło potraktowanie fabuły. Co ciekawe, twórców było czterech, ale wszyscy byli na tej samej stronie. „Ich poczucie kierunku, pleśń i wszystko było takie samo” – dodała. „Więc nie było miejsca, w którym czuliśmy, że cała nasza czwórka chce od nas innych rzeczy”.

READ  Cena Bitcoin - na żywo: Rynek kryptowalut rośnie, gdy Salwador przedstawia plan 100% wydobycia odnawialnego

Reddy powiedziała, że ​​teraz czeka, aby zobaczyć, jak potoczy się podróż serialu, zwłaszcza w obecnych czasach, gdy aktywna jest wymiana kulturalna w przemyśle filmowym. „To będzie ciekawa podróż dla nas wszystkich, ponieważ nie wiemy, czego się spodziewać. Gdybym był filmowcem, nie podjąłbym kroku polegającego na robieniu regionalnych treści i pokazywaniu ich tam (globalnie). także dużo wymiany kulturalnej w kraju, to ekscytujący czas.”

Premiera „Suzhal – The Vortex” zaplanowana jest na 17 czerwca.

[With inputs from PTI]