Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Square Enix potwierdza, że ​​kolejna gra Mana na konsole jest już w fazie rozwoju

Square Enix potwierdza, że ​​kolejna gra Mana na konsole jest już w fazie rozwoju

Dzisiaj Square Enix zorganizowało transmisję na żywo z 30. rocznicy Gdzie Serie. Podczas transmisji fani odkryli, że trwają prace nad nową grą.

Chociaż producent Masaru Oyamada chciał udostępnić „fajną” reklamę wideo, nic nie jest jeszcze gotowe do pokazania. Najbardziej chciał ujawnić, że ta gra jest tworzona z myślą o wydaniu „konsolowym” i że producent serii (który jest również obecnym dyrektorem generalnym Grezzo) rzeczywiście ją widział.

Fanom przypomniano również, że właśnie rozpoczęło się 30. urodziny serii Mana i są pewni, że zbliża się oficjalna zapowiedź. Pamiętaj jednak, że może minąć trochę czasu, zanim ten nowy wpis zostanie faktycznie wydany. Oto pełne tłumaczenie, dzięki uprzejmości strony RPG:

Byłoby miło, gdybyśmy mogli zrobić świetną reklamę wideo z przytupem, ale 30. rocznica dopiero się zaczyna. Szczerze mówiąc, pracujemy nad jego rozwojem. Pracujemy nad tym, ale poczekaj chwilę na pojawienie się reklamy. Rzeczywiście, panie Ishi [Mana series creator, current CEO of Grezzo] Patrzę na to tego dnia. Tak daleko zaszliśmy, więc mam nadzieję, że nie możesz się tego doczekać. Przed nami jeszcze długa droga do rozwoju… Przygotowujemy się do jej wydania na konsole i bylibyśmy szczęśliwi, gdybyście mogli poczekać.

READ  Straszny horror Marta nie żyje ocenzurowana na PS5 i PS4