Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sprzedam telewizor Samsung The Frame we wszystkich rozmiarach

Sprzedam telewizor Samsung The Frame we wszystkich rozmiarach

SAMSUNG

Jeśli żadna z ofert telewizorów, z którymi się do tej pory spotkałeś, nie wyróżnia się, mamy dla Ciebie ofertę firmy Samsung, która z pewnością będzie się wyróżniać – telewizor Samsung The Frame QLED 4K w każdym rozmiarze ze zniżką już od 50 USD w przypadku najmniejszego 32-calowego telewizora modelu, obniżając jego cenę do 550 dolarów z 600 dolarów, aż do 800 dolarów zniżki na największy 85-calowy model, obniżając jego cenę do 3500 dolarów z 4300 dolarów. Możesz także wybrać rozmiary 43”, 50”, 55”, 65” i 75”. Bez względu na to, jaki rozmiar chcesz, będziesz musiał sfinalizować zakup tak szybko, jak to możliwe, ponieważ nie jesteśmy pewni, jak długo te oferty będą dostępne w Internecie.

Dlaczego warto kupić telewizor Samsung The Frame QLED 4K?

Telewizor Samsung The Frame QLED 4K zapewnia rozdzielczość 4K Ultra HD i zalety technologii QLED, które obejmują intensywną jasność, długą żywotność i brak ryzyka poparzenia ekranu w porównaniu do QLED i OLED. Podobnie jak najlepsze telewizory, jest to telewizor inteligentny działający na platformie Tizen firmy Samsung, która obsługuje wszystkie popularne usługi przesyłania strumieniowego, takie jak Netflix i Disney+.

Jedną z kluczowych zalet telewizora Samsung The Frame QLED 4K, która odróżnia go od innych telewizorów, jest tryb artystyczny, dzięki któremu, gdy nie jest używany, wygląda jak obraz na ścianie. Masz możliwość subskrybowania sklepu Samsung Art Store, który zapewni Ci nieograniczony dostęp do tysięcy dzieł sztuki, które możesz oglądać na ekranie telewizora, lub możesz przesyłać własne zdjęcia i dzieła sztuki ze smartfona lub za pośrednictwem napędu USB . Inteligentne czujniki ruchu umożliwiają skonfigurowanie telewizora Samsung The Frame QLED 4K tak, aby wyświetlał grafikę tylko wtedy, gdy ktoś jest w pomieszczeniu, co zapewnia oszczędność energii.

READ  Rocznicowa aktualizacja Phasmophobia usuwa niektóre użądlenia z utraty

Wszystkie rozmiary telewizorów Samsung The Frame QLED 4K są objęte wyprzedażą, jeśli kupisz je od firmy Samsung, od 50 dolarów za najmniejszy 32-calowy model, co obniża jego cenę z 600 do 550 dolarów, do 800 dolarów za największy 85-calowy model, który obniża jego cenę do 3500 dolarów z 4300 dolarów. Oferty te nie będą jednak obowiązywać wiecznie, więc jeśli chcesz dodać do swojego domu telewizor Samsung The Frame QLED 4K lub dwa, musisz jak najszybciej przystąpić do transakcji.

Zalecenia redaktorów