Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sprzedam Glorious Singer DLS Porsche 911

Sprzedam Glorious Singer DLS Porsche 911

„Och, spójrz, kolejna przerwa” – pewnie myślisz. To prawda, że ​​jest ich obecnie całkiem sporo, ale ci, którzy ożywiają stare 911-tki (głównie 964), starają się choć trochę wyróżnić. Na przykład Tuthill zbuduje ci 911 z sześciocylindrowym silnikiem typu bokser, który osiąga obroty do 11 000 obr./min, podczas gdy Krzywka Udowodniono, że czterocylindrowy silnik 912 doskonale nadaje się do wyścigów szosowych. Jeśli chcesz, Everrati sprzeda Ci klasyczne 911 przeprojektowane na samochód elektryczny. Więc tak, obecnie istnieje sporo firm zajmujących się recyklingiem, co oznacza, że ​​każdy znajdzie coś dla siebie – oczywiście pod warunkiem, że ma się pod ręką dużą ilość gotówki.

Ale to, co tu mamy, nie jest żadną inną przerwą. że to the kom.restomod. Singer może nie był pierwszym, który zawojował klasyczny samochód, ale z pewnością był pierwszym, który uczynił go nowoczesnym. Gdyby nie Singer, nie spędzałbym większości dnia na marzeniach o tym, jak wyglądałoby Subaru Impreza pokryte włóknem węglowym, wykończone najbardziej luksusowymi materiałami świata (prawdopodobnie trochę jak Prodrive P25, który będzie uczciwy). Powodem, dla którego Singer pobudza wyobraźnię wszystkich, jest to, że poświęca ogromną ilość czasu i zasobów na stworzenie najlepszego 911, począwszy od stylizacji retro po wybór reflektorów.

Z biegiem lat 911 Reimagined by Singer stało się bardziej wyrafinowane niż kiedykolwiek; Najpierw zamierzamy stworzyć chłodzone powietrzem Porsche, a następnie przystąpić do bardziej radykalnych projektów, takich jak samochód, który mamy tutaj. To Singer DLS, czyli „Badanie dynamiki i lekkości”, i jest to jedna z rzeczy, które najbardziej przypominają stare i zupełnie nowe 911. Tak, nadal był oparty na modelu 964, ale jak sama nazwa wskazuje, został gruntownie przerobiony, dodając niestandardowe zawieszenie z podwójnymi wahaczami, regulowane amortyzatory i szereg lekkich komponentów, co dało całkowitą masę zaledwie 990 kg.

READ  Weekendowe oferty gier na PC: zebrane megabajty, wielka strategia, którą trzeba wypróbować i nie tylko

Prawdziwą częścią imprezy, jak zawsze, był silnik. Singer zwrócił się do ekspertów z Williams Advanced Engineering o opracowanie nowego, chłodzonego powietrzem silnika do DLS, w postaci 4,0-litrowej czterozaworowej sześciocylindrowej głowicy płaskiej, obracającej się do 9000 obr./min. Całkowicie zmieniono także aerodynamikę, przednią szybę zrównano z nadwoziem, aby poprawić przepływ powietrza, a kacze skrzydło – które rzekomo było bezużyteczne w starym 2.7 Carrera Rs – zostało przeprojektowane, aby zapewnić rzeczywistą siłę docisku. Wszystko to przy zachowaniu nowoczesnego wyglądu retro, z którego Singer jest znany od 15 lat.

Oczywiście wygląd i działanie zależy wyłącznie od Ciebie, jeśli kupujesz nowy DLS. Ale to oznacza stanie w niewiarygodnie długiej kolejce, podczas gdy ten przykład możesz kupić przed Świętami Bożego Narodzenia, jeśli się spieszysz. Fajnie, że został precyzyjnie wyprofilowany, a następnie wykończony w kolorze oliwkowej czerni na brązowej skórze z zielonymi paskami po bokach. To, co naprawdę rzuca się w oczy, to zielone włókno węglowe, które pojawia się nie tylko na listwach progowych, ale także w całej kabinie i po wewnętrznej stronie przedniego bagażnika. Sprzedawca twierdzi, że ma opcje wyposażenia o wartości 370 000 dolarów, z czego prawie jedną trzecią stanowi podkreślony węgiel. Olśniewacze.

Chociaż obecnie jest wymieniony jako POA, DLS to samochód o wartości 2 000 000 dolarów (1 570 000 funtów) przed opcjami, więc powinno to dać ci pojęcie, ile będziesz musiał odłożyć. Jest to pojazd z kierownicą po lewej stronie, ponieważ jego pierwszy właściciel mieszkał w Holandii, ale obecnie samochód przebywa w Wielkiej Brytanii i niedawno przeszedł sesję serwisową i detaliczną Singera w Topaz. Może się to wydawać przesadą jak na samochód, który ma nieco ponad rok, ale był dobrze używany, przejechał 5900 km (3666 mil) na różnych europejskich trasach. Naprawdę nie mogę sobie wyobrazić lepszego samochodu do tej pracy.

READ  Dziedzictwo Hogwartu opóźnione do kwietnia na PS4, wersja na PS5 bez zmian