Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sprawdź wszystkie opcje kolorów Pixela 7a w tym najnowszym przecieku –

TL; DR

  • Wyciekły rendery przedstawiające Pixela 7a w trzech kolorach.
  • Oczekuje się, że telefon będzie dostępny w nowych kolorach białym, szarym i lazurowym.

Nadchodzący nadchodzący telefon Google Pixel znów wyciekł. Tym razem Chestera na Przecieki i ludzie w Moja inteligentna cena Przyniósł nam wszystkie opcje kolorów, które będzie miał Pixel 7a. Jeśli liczyłeś na głębsze odcienie niż zwykłe ziemiste odcienie Google, będziesz rozczarowany. Jedynym „kolorowym” modelem w ofercie jest jasnoniebieski model, który jest podobny do Barely Blue odcienia Pixela 4a. Więc jeśli chcesz kupić Pixela 7a, powinieneś mieć możliwość wyboru spośród trzech kolorów – białego, szarego i nowego błękitnego nieba (na zdjęciu powyżej).

W przeciwieństwie do Pixela 6a, który ma czarny pasek aparatu w kolorach szałwii, kredy i węgla drzewnego, pasek aparatu w Pixelu 7a ma jaśniejszy odcień przeciwnej kolorystyki telefonu. Tak więc szary model otrzymuje jasnoszary pasek aparatu, biały dostaje chromowaną obudowę aparatu, a opcja soft blue jest dostarczana z modułem aparatu w tym samym kolorze.

Nie ma potwierdzenia nazw marketingowych dla tych kolorów Pixela 7a, ale typer wcześniej ujawnił, że niebieski model będzie nosił nazwę „Arctic Blue”.

Oczekuje się, że Google zaprezentuje Pixela 7a podczas corocznej imprezy rozwojowej w maju. Specyfikacje i inne szczegóły telefonu zostały już szeroko ujawnione. Możesz przeczytać nasze centrum plotek Pixel 7a, aby dowiedzieć się więcej o nadchodzącym telefonie.

READ  Rozszerzenie Cyberpunk 2077 pojawi się w przyszłym roku – w przygotowaniu jest jeszcze więcej materiałów do pobrania