Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Spotify dla telewizorów otrzymuje nowy wygląd i funkcje pasujące do aplikacji mobilnej

Spotify dla telewizorów otrzymuje nowy wygląd i funkcje pasujące do aplikacji mobilnej

Aplikacja Spotify TV zawiera Aby aplikacja na dużym ekranie przypominała popularną mobilną wersję popularnej usługi przesyłania strumieniowego muzyki cyfrowej i podcastów. Strona główna będzie miała widok Teraz odtwarzane i będzie zawierać skróty do ostatnio odtwarzanych treści. Aplikacja telewizyjna będzie także polecać nowe utwory i podcasty na podstawie Twojej historii słuchania na ekranie głównym, podobnie jak w aplikacji mobilnej.

Strona główna aplikacji telewizyjnej nie tylko wygląda inaczej. Teraz możesz łatwo przełączać się między różnymi kontami Spotify. Ostatnio aktywny profil będzie zawsze wyświetlany w prawym górnym rogu ekranu. Załóżmy, że dzielisz telewizor w salonie i chcesz przestać słuchać urządzenia swojej mamy — teraz możesz wybrać zdjęcie profilowe powiązanego konta, gdy chcesz się przełączyć.

W przeszłości, jeśli słuchałeś muzyki na telewizorze za pośrednictwem aplikacji, widziałeś tylko następny odtwarzany utwór. Ale teraz możesz użyć narzędzia Kolejka odtwarzania, aby wybrać, co chcesz odtworzyć jako następne. Możesz teraz włączyć tryb ciemny w swoim telewizorze, co oznacza, że ​​możesz przesyłać strumieniowo wybraną playlistę podczas następnej imprezy domowej, zmniejszając jasność i efekty wizualne.

Nowe aktualizacje aplikacji Spotify TV są dostępne dla abonentów bezpłatnych i premium, którzy korzystają z aplikacji na obsługiwanych telewizorach Smart TV, konsolach do gier i urządzeniach do strumieniowego przesyłania multimediów. Wysiłki mające na celu ożywienie wrażeń użytkownika na dużym ekranie nie są aż tak wielkim szokiem. Spotify wprowadziło podobne aktualizacje do swojego systemu na początku tego roku, próbując sprawić, że przesyłanie strumieniowe będzie przyjemniejsze, gdy nie korzystasz z telefonu.

READ  Microsoft przenosi najlepszych ekspertów AI z Chin do nowego laboratorium w Kanadzie