Sports Digest: JR Smith wkracza do gniazda szerszeni – dosłownie – podczas swojej pierwszej szkolnej wycieczki golfowej

JR Smith z Północnej Karoliny A&T ustawia swoje szanse na 17. miejsce podczas turnieju golfowego Phoenix Invitational Golf Tournament w Burlington w Północnej Karolinie we wtorek, 12 października 2021 r. Smith spędził 16 lat grając w NBA, zdobywając dwa mistrzostwa świata. Woody Marshall / Wiadomości i nagrania przez AP

J.R. Smith wspiął się do gniazda szerszeni w swoim pierwszym turnieju golfowym w college’u i nie miało to nic wspólnego z jego wysokimi punktami.

36-letni dwukrotny mistrz NBA został dosłownie trafiony przez szerszenia podczas wtorkowej trasy z North Carolina A&T w drugim dniu Elon Phoenix Invitational w Burlington w Północnej Karolinie.

„To się nigdy nie zdarza” — powiedział Smith, obecnie młodszy. „To jedna z niewielu rzeczy, o które nie muszę się martwić (w koszykówce) – inne zwierzęta. Kiedy zostałem użądlony, poczułem się „niemożliwym”.”

Hornety zostały właśnie dodane do żądła Smitha z lotu ptaka 8 na 79 według projektu zaprojektowanego przez Donalda Rossa. Razem z nim Dwie rundy w poniedziałek, zajęła 29. miejsce nad 240-81. na 84 zgłoszenia. Tym samym miał wpływ na wydarzenie. Po trasie Mason Whatley, partner Presbyterian, wybrał się na zdjęcie ze Smithem.

„On sprawił, że golf był świetny dla ludzi” – powiedział Whatley.

Kiedy zaatakowały szerszenie, bycie ambasadorem gry nie było najwyższym priorytetem Smitha. Stało się to na jego trzecim dołku trzeciej rundy w Alamance Country Club. Jego strzał wyleciał z toru wodnego i został osadzony w sosnowej słomie. Znalazł piłkę, ale koło jego powozu przetoczyło się po gnieździe.

Smith odskoczył od tego obszaru, machając rękami, zanim potrzebował leczenia. Smith, wraz z partnerami w grze Florianem Platty z George Washington i Whatley, otrzymali 15-minutową przerwę, gdy grały inne grupy.

„Próbowałem zmienić to w pozytyw” – powiedział Smith, odnosząc się do noszenia garnituru, gdy byłem chory w NBA. „To może być odpowiednik grypy”.

READ  Świetny początek Scottish National Athletics League w Grangemouth

Smith miał szósty najlepszy wynik spośród sześciu graczy w swojej drużynie. Aggies zajęli 11 miejsce w 13-drużynowym polu, 57 strzałów mniej niż tempo ustanowione przez Mistrza Elona.

Smith grał 16 razy w NBA, wygrywając mistrzostwa z Cleveland w 2016 roku i Los Angeles Lakers w zeszłym roku w bańce pandemicznej na Florydzie.

piłka nożna

Dochodzenia FIFA: FIFA wszczęła w środę postępowanie dyscyplinarne przeciwko węgierskiej, angielskiej, albańskiej i polskiej federacji piłkarskiej po potępieniu chaosu, jaki wywołał kibice Węgier i Albanii w osobnych eliminacjach do Mistrzostw Świata.

Węgrom grozi nowa kara od FIFA po starciu jej kibiców z policją na trybunach na stadionie Wembley zaraz po meczu z Anglią we wtorek, gdy funkcjonariusze usiłowali aresztować widza pod zarzutem rasistowskiego znęcania się nad gospodarzem. Sprawa została również otwarta w FA jako organizator remisu 1:1 w Londynie.

W zamieszanie mogą być również zaangażowani polscy kibice w Londynie. W sektorze węgierskim wywieszono polskie flagi, a część tłumu, który wycofał się przeciwko policji, nosiła ubrania z insygniami polskich klubów. Mecz Polski w Tiranie w grupie A został zawieszony na około 20 minut. Karol Schwederski strzelił gola dla Polski w 77. minucie, kiedy najwyraźniej został trafiony butelką rzuconą przez kibiców Albanii. Polacy wyszli, ale wrócili na boisko i wygrali 1-0.

Federacje albańską i polską poniosą kary za wypadki.

Mistrzostwa Świata: Zarząd francuskiej ligi piłki nożnej przyjął w środę propozycję sprzeciwienia się planom rozgrywania męskich mistrzostw świata co dwa lata, argumentując, że turniej jest światowym dziedzictwem, którego nie należy „lekceważyć”, a taki ruch zakłóciłby kalendarze.

Decyzja ligi zapadła zaledwie kilka tygodni po tym, jak prezydent francuskiej federacji mistrzów świata w piłce nożnej powiedział, że nie jest przeciwny propozycji FIFA, by zorganizować dwuletnie mistrzostwa świata, pomimo powszechnego sprzeciwu Europejczyków wobec tego planu.

READ  Ukraina i Polska bojkotują rozgrywki UEFA z udziałem rosyjskich drużyn

Prezydent FIFA Gianni Infantino wzywał do organizowania Mistrzostw Świata co dwa lata, aby dać więcej możliwości gry i goszczenia krajom, które rzadko lub nigdy się nie kwalifikują. Nadzorował już ekspansję z 32 drużyn do 48-narodowego turnieju w edycji 2026 w Ameryce Północnej.

Śledź i analizuj

ZNALEZIONY KENIJSKI BIEGACZ: Dwukrotna brązowa medalistka mistrzostw świata w Kenii, Agnes Terup, została znaleziona martwa w swoim domu, poinformowała w środę krajowa federacja lekkiej atletyki.

Organizacja lekkoatletyczna Kenii powiedziała, że ​​wciąż pracuje nad ujawnieniem szczegółów incydentu, ale została poinformowana o śmierci Terupa. Miała dwadzieścia pięć lat. Związek kolejowy powiedział, że została zadźgana przez męża.

„Kenia straciła klejnot” – powiedział związek.

Terup zdobyła brązowe medale w biegu na 10 000 m kobiet na mistrzostwach świata w 2017 i 2019 roku i zajęła czwarte miejsce w biegu na 5000 m na igrzyskach olimpijskich w Tokio. W zeszłym miesiącu Terup pobiła rekord świata w wyścigu szosowym na dystansie 10 km kobiet.

Jej kariera nabrała rozpędu, kiedy w 2015 roku w wieku 19 lat zdobyła tytuł mistrza świata w przełajach, stając się drugą najmłodszą mistrzynią w historii.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.