Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Sport Podsumowanie: Iron Man 70,3 min przenosi się do Augusta

triathlon

Kiedy Iron Man 70.3 wróci w tym roku do Maine, kilka lat później będzie w Augusta w Old Orchard Beach.

Ogłoszenie przez urzędników wyścigu pojawiło się we wtorek i ustalono 31 lipca jako datę imprezy.

Iron Man 70.3 to w zasadzie połowa triathlonu Iron Man, ponieważ całkowity dystans pokonany przez każdą nogę to połowa dystansu pokonanego przez triathlon Iron Man. Sportowcy pokonają łącznie 70,3 mil, pokonując 1,2 milę pływania, 56 mil jazdy rowerem i 13,1 mil.

Podczas gdy tor wyścigowy nie został jeszcze ukończony, rzeka Kennebec jest planowanym miejscem do pływania w dół rzeki, a część biegowa będzie korzystać z toru Kennebec River Railway.

Rejestracja priorytetowa dla wybranych grup rozpoczyna się w poniedziałek, a rejestracja ogólna – 31 stycznia.

Koszykówka

Liga G: Sześciu graczy zdobyło dwucyfrową liczbę punktów w Loschester Knicks, a Maine Celtics zdobyli 11 punktów w drugiej kwarcie, przegrywając 126-99 w środę wieczorem w Bridgeport w stanie Connecticut.

Jordan Allen zaliczył zrównoważony atak z 15 punktami dla Loschester. Miles McBride zdobył 14 punktów i 13 asyst.

Prowadzi Joan Morgan z Maine z 22 punktami.

łodzie

Główne łodzie pokazują: Wchodząc w 34. rocznicę, Maine Boatbuilders Show przeniesie się na stałe na nabrzeże w porcie Portland.

W ubiegłym roku po raz pierwszy targi Portland Yacht Services odbyły się w lipcu, a nie w marcu i to raczej na nabrzeżu niż w magazynach czy kompleksach sportowych. Również w tym roku łodzie będą pokazywane w budynkach, ale także w wodzie i podczas pokazów wodnych. Tegoroczne targi odbędą się w dniach 15-17 lipca przy 100 West Commercial Street, w sąsiedztwie mostu Casco Bay Bridge.

Po pierwszych 30 latach spędzonych w dawnej lokalizacji Portland Yachting Service Four Street, pokaz przeniósł się do kompleksu sportowego Portland na dwa lata, zanim został odwołany w 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa. Ubiegły rok był pierwszym, który powstał w nowej stoczni firmy.

READ  Gabriel Słonina: Polska wzywa Stany Zjednoczone, Chicago GK do Ligi Narodów

Więcej informacji można znaleźć na portlandcompany.com

piłka nożna

Mistrzostwa Świata: CONCACAF przeprowadzi przegląd wideo podczas dwóch ostatnich rund eliminacji do Mistrzostw Świata, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

Concacaf powiedział, że VAR zostanie wykorzystany w pozostałych sześciu kwalifikacjach dla każdej z ośmiu drużyn w rundzie finałowej. Zostanie on również dodany do tegorocznych Mistrzostw Kobiet CONCACAF, które są wykorzystywane do określania kwalifikacji do Pucharu Świata i Mistrzostw Olimpijskich Kobiet, Mistrzostw mężczyzn do lat 20 CONCACAF oraz tegorocznej Ligi Mistrzów CONCACAF.

• Koszt udziału w finale Mistrzostw Świata w Katarze wzrósł nawet o 46% w porównaniu z poprzednim turniejem w Rosji, jak stwierdzili w środę fani, gdy bilety trafiły do ​​sprzedaży.

Gwałtowny wzrost cen meczów finałowych FIFA od 2018 roku kontrastuje z fazą grupową – poza meczem otwarcia – a w 1/8 finału spadły ceny najtańszych biletów, o które kibice mogą ubiegać się online.

Najdroższe bilety do publicznej sprzedaży na finał 18 grudnia na stadionie Lusail to 1607 USD, czyli o 46% więcej niż 1100 USD na finał w 2018 r., który wygrał Francja.

Bilety klasy II kosztują 1 003 USD, co oznacza wzrost o 41% w porównaniu z 710 USD w ciągu ostatnich czterech lat. Bilety klasy III – najtańsze dostępne dla międzynarodowej publiczności – kosztują 604 USD, o jedną trzecią droższe niż 455 USD ostatnim razem.

Najtańsze miejsca w publicznej sprzedaży na arenie międzynarodowej, aby zobaczyć, jak kraj-gospodarz otwiera Mistrzostwa Świata 21 listopada, wzrosły o 37% do 302 USD z 220 USD w Rosji. Odnotowano 13% wzrost w przypadku biletów kategorii drugiej z 390 USD do 440 USD i podobny wzrost z 550 USD do 618 USD w przypadku najdroższych biletów na mecz otwarcia.

Anglia: Tottenham po raz ostatni w historii powrócił, aby wygrać mecz w Premier League, zdobywając dwa gole Stevena Bergwijna w dogrywce, aby przypieczętować zwycięstwo 3:2 nad Leicester.

READ  „Infinity” Bedelsky prowadzi Canfielda do zwycięstwa nad Polską 10-0 | Wiadomości, sport, praca

Wynik ten przesunął Spurs na piąte miejsce w lidze – zaledwie o jeden punkt od miejsc w Lidze Mistrzów z meczami w rozdaniu.

baseball

Główne ligi: The Cleveland Guardians awansowali Joe Torresa na asystenta trenera strzelectwa w sztabie Terry’ego Francony.

Torres spędził ostatnie dwa sezony jako koordynator boiska ligowego dla Guardians. 39-latkowi przypisuje się pomoc w rozwoju wielu najlepszych młodych strzelców klubu.

Saneczkarstwo

Polska: Polski lekkoatleta, ciężko ranny w wypadku treningowym w listopadzie na torze przeznaczonym na przyszłomiesięczne igrzyska olimpijskie, planuje wrócić na to miejsce i wziąć udział w igrzyskach w Pekinie.

Międzynarodowa Federacja Łyżwiarska poinformowała, że ​​potwierdzono, że Mateusz Suchowicz był członkiem czteroosobowej olimpijskiej drużyny bobslejowej Polski. Suchovic był nieczynny przez około dwa miesiące, gdy dochodził do siebie po złamanym lewym kolanie i głębokich ranach w prawej nodze, a także innych urazach.

” dawny

Następna ”