Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Społeczność Elden Ring jest zszokowana nową fałszywą inspiracją na ścianie

Społeczność Elden Ring jest zszokowana nową fałszywą inspiracją na ścianie

Dobrze, dobrze. elden pierścieńNie możesz nam tego zrobić! Fałszywe i fałszywe ściany są stałym elementem nagłówków FromSoftware od 2009 roku dusze demonówUkryj dodatkowe przedmioty i broń za pozornie stabilnymi powierzchniami, w które musisz trafić, aby zniknąć. Podjęto tylko jeden atak, aby zniknąć, ale to nowe ujawnienie Elden Ring może wywrócić mechanikę do góry nogami. To znaczy, jeśli nie ma wady.

Jak opisano w Wideo na Twitterze Poniżej odkryto kolejną ścianę iluzji w Dwór wulkanu. Obszar jest już ich pełen, ale ten nowy obszar wymaga niewiele więcej niż tylko wymachu mieczem, aby go rozwinąć. W rzeczywistości wymaga to dużo wahań. Dokładnie 10 sekund bitów w przyspieszonym filmie!

Interesującą rzeczą jest to, że ściana nie działa jak żadna inna zwodnicza ściana. Poza tym, że trzeba oczywiście śmieszną ilość ciosów, żeby zniknąć. Nic nie wskazuje na normalny sygnał dźwiękowy, aby potwierdzić, że to fałszywa ściana, a cegły dosłownie nagle znikają z ramy. Również ściana pojawia się ponownie po spoczynku w miejscu Grace. Mając to na uwadze, zdecydowanie istnieje szansa, że ​​to tylko usterka.

A jeśli tak nie jest? Czy wszystkie te wiadomości phishingowe były prawdziwe? Czy będziemy musieli teraz atakować każdą ścianę w grze przez 30 sekund? Miejmy nadzieję, mimo naszego zdrowego rozsądku, że to tylko pomyłka. Nikt nie ma na to czasu! Mam nadzieję, że nie jest to nowy artykuł, do którego musimy dodać Przewodnik po pierścieniach Eldena W niedalekiej przyszłości.