Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Spojlery Coronation Street: Asha umiera po niebezpiecznej grze z Coreyem?

Asha ma niebezpieczny plan (Zdjęcie: ITV)

Zniewaga Ashy | (Tanisha GoriW końcu zdałem sobie sprawę z rzeczywistości manipulowania i kontrolowania Corey Brent (Maximus Evans) na Coronation Street.

Podążaj za Niną (Molly Gallagher) I atakując Seppa (Harry Vizinone), Corey próbuje skłonić Ashę do podania fałszywej wymówki. Jednak gdy policja pojawiła się i przesłuchała Cory’ego, Asha załamała się i wyznała, że ​​była z Amy (Il Mulvaney) wieczorem ataku.

Kiedy Cory zostaje aresztowany przez policję, rzuca trujące spojrzenie na Ashę, jest wyraźnie zły, że jego dziewczyna go zdradziła.

Gdy atak trwa, a Sepp umiera po tym, Asha rozegra niebezpieczną grę z Coreyem, próbując go powalić.

Adi (Adam Hussain) zastanawia się, dlaczego Asha postanowiła bronić Corrie i myśli, że coś ukrywa.

Asha zwierza się Addie, jak gardzi Corrie i uważa, że ​​jest winny jako grzech, a ona po prostu udaje, że jest po jego stronie w nadziei, że ujdzie mu to na sucho, a ona dotrze do prawdy.

Wielokrotnie widzieliśmy ciemność w Corey w ciągu ostatnich kilku tygodni, ale jeśli dowie się, co zrobi Asha, jak zareaguje?

Czy Cory może zabić Ashę, aby ją uciszyć?

Jeśli masz serial, historię telewizyjną, wideoklip lub zdjęcia, napisz do nas na adres [email protected] – z chęcią poznamy Twoją opinię.

Dołącz do społeczności, zostawiając komentarz poniżej i Bądź na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy mydła na naszej stronie głównej.

READ  Nowa kabina Mercedes-AMG SL ujawniona na rok 2022