Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Spodenki: Newcastle, Viaplay, 188BET |  www.sportindustry.biz

Spodenki: Newcastle, Viaplay, 188BET | www.sportindustry.biz

Klub piłkarski Premier League Newcastle United mianował Darrena Ailesa nowym dyrektorem naczelnym klubu.

Ellis dołączył z Atlanta United w Major League Soccer (MLS), gdzie był prezesem i dyrektorem generalnym zespołu od jego założenia w 2014 roku.

Ailes powiedział na swojej nominacji: „Newcastle United jest gigantem klubu i sercem jego społeczności. Za każdym razem, gdy odwiedzam St James’ Park, uderza mnie pasja fanów.

To klub o niezwykle bogatym dziedzictwie i cieszę się, że mogę dołączyć do tego nowego rozdziału w jego długiej historii. Jestem wdzięczny za tę możliwość i nie mogę się doczekać współpracy z resztą zespołu, aby pomóc temu bogatemu klubowi zrealizować jego potencjał.


Szwedzka firma medialna i rozrywkowa Viaplay Group i polski operator płatnej telewizji Canal + Polska uzgodniły partnerstwo w zakresie dystrybucji DTH w Polsce, dzięki któremu usługa strumieniowania Viaplay będzie dostępna dla abonentów premium Canal + Polska DTH w całym kraju. W ramach umowy Viaplay sublicencjonuje wybrane mecze Premier League do Canal + Polska na kolejne trzy sezony.

Mecze będą dostępne w Canal + Polska od początku sierpnia, kiedy rozpocznie się sezon Premier League.

Kim Bodder, dyrektor handlowy Grupy Viaplay, skomentował: Polska jest kluczowym rynkiem dla Viaplay i chcemy, aby jak najwięcej widzów wypróbowało naszą wyjątkową usługę dla siebie. Ta długoterminowa umowa z jednym z największych operatorów płatnej telewizji w Polsce znacząco rozszerzy nasz rynek routingu w nadchodzących latach i dlatego jest ważnym krokiem w kierunku realizacji naszych ambitnych celów. „

Wiadomość pojawia się tuż po ostatnich doniesieniach, że Viaplay prowadzi rozmowy w sprawie przejęcia brytyjskiego nadawcy płatnej telewizji Premier Sports, ponieważ chce wzmocnić swoją obecność w Wielkiej Brytanii.


World Table Tennis (WTT) ogłosiło nową umowę z Isle of Man z siedzibą w 188BET.

Zgodnie z warunkami nowej umowy, bukmacher będzie oficjalnym międzynarodowym partnerem bukmacherskim podczas inauguracyjnego turnieju WTT Champions.

READ  EGBA wspiera zmiany w polskiej podstawie opodatkowania zakładów sportowych online - Wiadomości z europejskiej branży gier

Cheltenham Town Football Club ogłosił wieloletnie przedłużenie umowy z wiodącą partnerką Mirą Schwerts, co oznacza, że ​​globalny producent wanien z Cheltenham będzie widniał na koszulkach klubu przez ponad 15 lat.

Stanie się również głównym sponsorem Klubu Kobiet Cheltenham Town.

Richard Morris, szef działu handlowego w Cheltenham Town Football Club, skomentował: „Partnerstwa z taką ciągłością w sporcie zawodowym są bardzo nieliczne, a to świadectwo dla Miry i klubu, że to partnerstwo nadal zapewnia wartość 15 lat po jego powstaniu”.