Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Spirent Federal współpracuje z Xona Space Systems

Pleasant Grove, Utah – (drut roboczySpirent Federal Systems ogłasza współpracę z Xona Space Systems w celu opracowania możliwości symulacji i testowania sygnałów Xona wytwarzanych przez małe satelity na niskiej orbicie okołoziemskiej (LEO). Xona to startup z siedzibą w San Mateo, który opracowuje konstelację małych satelitów dla usługi nawigacji i pomiaru czasu GPS (PNT).

Oczekujące na opatentowanie podejście Xony, wykorzystujące małe satelity na niskiej orbicie okołoziemskiej, ma na celu poprawę elastyczności i dokładności PNT na całym świecie poprzez wzmocnienie GNSS i działanie jako niezależny system. Sygnały Xona o dużej mocy wykorzystują zaawansowaną architekturę sygnału i technologie bezpieczeństwa, co skutkuje ulepszonym przeciwdziałaniem zakłóceniom i podszywaniem się, a także wielościeżkowym łagodzeniem.

„Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby chronić, wzmacniać i ulepszać PNT, i nie możemy się doczekać współpracy ze start-upami, takimi jak Xona, przy opracowywaniu architektury nawigacji i pomiaru czasu nowej generacji” — powiedziała Jennifer Smith, starszy dyrektor ds. rozwoju biznesu w Spirent Federal. . „Nasze symulatory zapewniają krytyczne wsparcie programistom i integratorom, umożliwiając testowanie i walidację przed wdrożeniem produktu. ”

Sektory lotniczy i obronny również korzystają z wiedzy Spirent Federal w zakresie generowania sygnałów o wysokiej rozdzielczości na częstotliwościach radiowych z wykorzystaniem danych kwadraturowych (I/Q). Narzędzia do testów sprintu pozwalają na pełne Dostosowanie danych I/Q. Klienci mogą generować unikalne dane I/Q pasujące do eksperymentalnych schematów modulacji i wykorzystywać możliwości generowania sygnału Federal Spirent do generowania odpowiedniej częstotliwości radiowej. Te szybkie prototypowanie pozwalają na szybkie ukończenie i krótsze cykle iteracyjne. Alternatywnie, scenariusze wygenerowane za pomocą zastrzeżonego oprogramowania SimGEN firmy Spirent Federal mogą być zapisywane jako dane I/Q, które mogą być przetwarzane przez odbiorniki zaimplementowane programowo.

„Tworzenie nowej generacji usług nawigacji satelitarnej i pomiaru czasu to coś więcej niż tylko satelity” – powiedział Brian Manning, dyrektor generalny Xona Space Systems.Wymaga zbudowania całego ekosystemu, od stacji naziemnych, przez producentów chipów, po użytkowników końcowych i integratorów systemów. Posiadanie niezawodnych i niezawodnych możliwości symulacji ma kluczowe znaczenie dla obsługi wszystkich tych obszarów, dlatego z przyjemnością współpracujemy ze Spirent, aby zapewnić solidne rozwiązanie dla naszych partnerów”.

READ  Disney Plus idzie aż do Space Jam 2 z nowym filmem Chip 'n Dale: Rescue Rangers

Skontaktuj się ze Spirent Federal Aby omówić wymagania testowe. zadzwoń do pokoju Aby dowiedzieć się więcej o ich usłudze PNT.

O Xona Space Systems, Inc.

Xona Space Systems opracowuje pierwszy wysokowydajny niezależny system nawigacji satelitarnej i pomiaru czasu, zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb inteligentnych systemów. Opatentowana usługa Pulsar™, dostarczana za pośrednictwem bezpiecznego, wysokoenergetycznego sygnału z satelitów LEO firmy Xona, ma na celu udostępnienie nowej fali połączonej technologii. Dowiedz się więcej poprzez www.xonaspace.com Lub śledź Xona Space Systems na Twitterze Umieść tweeta.

O Spirent Federal Systems

Spirent Federal Systems została założona w lipcu 2001 roku przez Spirent Communications jako filia będąca w całości własnością Stanów Zjednoczonych. Spirent Federal wprowadza na rynek i sprzedaje produkty Spirent Communications w Ameryce Północnej. Firma zapewnia również funkcje o wartości dodanej i stałą obsługę klienta. Główna siedziba Spirent Federal Systems znajduje się w Pleasant Grove w stanie Utah, a biura sprzedaży i wsparcia znajdują się w całych Stanach Zjednoczonych. Podążaj za nami LinkedIn I Świergot.

O sprincie

Spirent Communications plc. (LSE: SPT) jest wiodącym światowym dostawcą zautomatyzowanych rozwiązań do testowania sieci i bezpieczeństwa, cyberbezpieczeństwa i pozycjonowania. Firma dostarcza innowacyjne produkty, usługi i zarządzane rozwiązania, które odpowiadają na wyzwania związane z testowaniem, zapewnianiem i automatyzacją nowej generacji technologii, w tym 5G, SD-WAN, chmury, pojazdów autonomicznych i nie tylko. Od laboratorium do świata rzeczywistego, Spirent pomaga firmom wywiązać się z obietnic składanych klientom dzięki nowej generacji połączonych urządzeń i technologii. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę internetową www.spirent.com i podążaj za nami LinkedInI Świergot I Portal społecznościowy Facebook.