Czas e-biznesu

Wszystkie najświeższe informacje o Polsce z Czasu e Biznesu.

Spełnia się marzenie Polki o otwarciu własnego salonu piękności w Burton

Polka, która dziewięć lat temu przeprowadziła się do Burton, marzyła o otwarciu własnego salonu kosmetycznego, wreszcie dostrzegła to.

Malwina Dominiczak zawsze chciała założyć własną firmę i studiowała do dyplomu in Jej uroda, gdy mieszkała w Polsce.

Kiedy po raz pierwszy przyjechała do Burton, wykonywała zabiegi z domu i wykorzystała okazję do założenia własnego biznesu, gdy na Derby Street pojawił się blok do wynajęcia i wtedy narodził się MD Beauty Salon.

Najważniejsze wydarzenia: Kobiety w ciąży walczą o życie na oddziale intensywnej terapii Covid

Salon Malwina został otwarty w zeszłym miesiącu i oferuje szeroką gamę zabiegów, w tym maseczki, nawlekanie brwi, hennę, mezoterapię, masaże, pielęgnację paznokci oraz zabiegi na ciało.

Salon docelowo będzie otwierany sześć dni w tygodniu i obecnie będzie działał tylko na wizyty, ale od września Malwina ma nadzieję oferować również usługi wejścia.

30-latek, który mieszka w Stabenhill, powiedział: „Zawsze chciałem założyć własną firmę i postanowiłem zaryzykować, kiedy zobaczyłem budynek.

„Od razu polubiłem sklep i wiedziałem, że właśnie tam chcę rozpocząć swoją działalność.

„To idealna lokalizacja, a miejsce jest wystarczająco duże, aby oferować wszystkie usługi, jakie chciałem zaoferować.

gabinet zabiegowy

„Przeprowadziłem się do Wielkiej Brytanii z Polski i zostawiłem moje rodzeństwo i rodzinę, ponieważ jest tu więcej możliwości i bardzo się cieszę, że to zrobiłem, ponieważ w końcu pozwoliło mi to dotrzeć tam, gdzie chciałem być.

„Podoba mi się fakt, że mój salon można zobaczyć ze wszystkich stron i jestem przekonany, że pomoże to zwiększyć handel.

„Będę oferować bezpłatną usługę henny kobietom w wieku powyżej 70 lat i mam nadzieję, że jak najwięcej kobiet zaakceptuje tę ofertę.

„Moja firma jest wciąż nowa, ale jak dotąd wszystko idzie dobrze i czuję się z tym bardzo dobrze i jestem przekonana, że ​​gdy więcej osób założy moją firmę, sprawy będą się jeszcze poprawiać”.

Święta są tuż za rogiem, więc podsumowaliśmy niektóre z najlepszych dni w regionie, które możesz zabrać z rodziną przy ograniczonym budżecie.

READ  Polski plan przedłużenia życia kopalni może kosztować Unię Europejską pieniądze klimatyczne

To kompleksowy przewodnik, jak zapewnić dzieciom rozrywkę podczas sześciotygodniowego urlopu. Dzięki bezpłatnej opcji, poniżej 10 GBP, poniżej 25 GBP i „wybuchowi budżetu”, każdy ma dzień wolny, niezależnie od ceny, na jaką może sobie pozwolić.

Aby przeczytać przewodnik, kliknij tutaj

A jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, które nadejdą tego lata, możesz zarejestrować się za darmo, aby otrzymywać codzienne powiadomienia e-mail Staffordshire Live. Te wiadomości będą trafiać bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej i można je zasubskrybować tutaj