Economy

Spełnia się marzenie Polki o otwarciu własnego salonu piękności w Burton

Polka, która dziewięć lat temu przeprowadziła się do Burton, marzyła o otwarciu własnego salonu kosmetycznego, wreszcie dostrzegła to.

Malwina Dominiczak zawsze chciała założyć własną firmę i studiowała do dyplomu in Jej uroda, gdy mieszkała w Polsce.

Kiedy po raz pierwszy przyjechała do Burton, wykonywała zabiegi z domu i wykorzystała okazję do założenia własnego biznesu, gdy na Derby Street pojawił się blok do wynajęcia i wtedy narodził się MD Beauty Salon.

Najważniejsze wydarzenia: Kobiety w ciąży walczą o życie na oddziale intensywnej terapii Covid

Salon Malwina został otwarty w zeszłym miesiącu i oferuje szeroką gamę zabiegów, w tym maseczki, nawlekanie brwi, hennę, mezoterapię, masaże, pielęgnację paznokci oraz zabiegi na ciało.

Salon docelowo będzie otwierany sześć dni w tygodniu i obecnie będzie działał tylko na wizyty, ale od września Malwina ma nadzieję oferować również usługi wejścia.

30-latek, który mieszka w Stabenhill, powiedział: „Zawsze chciałem założyć własną firmę i postanowiłem zaryzykować, kiedy zobaczyłem budynek.

„Od razu polubiłem sklep i wiedziałem, że właśnie tam chcę rozpocząć swoją działalność.

„To idealna lokalizacja, a miejsce jest wystarczająco duże, aby oferować wszystkie usługi, jakie chciałem zaoferować.

gabinet zabiegowy

„Przeprowadziłem się do Wielkiej Brytanii z Polski i zostawiłem moje rodzeństwo i rodzinę, ponieważ jest tu więcej możliwości i bardzo się cieszę, że to zrobiłem, ponieważ w końcu pozwoliło mi to dotrzeć tam, gdzie chciałem być.

„Podoba mi się fakt, że mój salon można zobaczyć ze wszystkich stron i jestem przekonany, że pomoże to zwiększyć handel.

„Będę oferować bezpłatną usługę henny kobietom w wieku powyżej 70 lat i mam nadzieję, że jak najwięcej kobiet zaakceptuje tę ofertę.

„Moja firma jest wciąż nowa, ale jak dotąd wszystko idzie dobrze i czuję się z tym bardzo dobrze i jestem przekonana, że ​​gdy więcej osób założy moją firmę, sprawy będą się jeszcze poprawiać”.

Święta są tuż za rogiem, więc podsumowaliśmy niektóre z najlepszych dni w regionie, które możesz zabrać z rodziną przy ograniczonym budżecie.

READ  Polska, aby móc sprzeciwić się decyzjom certyfikacyjnym Nord Stream – mówi polski ekspert - Biznes i Ekonomia

To kompleksowy przewodnik, jak zapewnić dzieciom rozrywkę podczas sześciotygodniowego urlopu. Dzięki bezpłatnej opcji, poniżej 10 GBP, poniżej 25 GBP i „wybuchowi budżetu”, każdy ma dzień wolny, niezależnie od ceny, na jaką może sobie pozwolić.

Aby przeczytać przewodnik, kliknij tutaj

A jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami, które nadejdą tego lata, możesz zarejestrować się za darmo, aby otrzymywać codzienne powiadomienia e-mail Staffordshire Live. Te wiadomości będą trafiać bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej i można je zasubskrybować tutaj

About the author

Rosemary Robinson

„Nieuleczalny entuzjasta muzyki. Piwo. Totalny odkrywca. Wichrzyciel. Oddany fanatyk sieci”.

Add Comment

Click here to post a comment